„Oni muszą gdzieś pracować”. Karczewski tłumaczy zatrudnienie żony Ziorby w państwowej spółce

Aktualizacja: 2016-03-21 10:10 am

Patrycja Kotecka, żona ministra Ziobry dostała posadę w spółce zależnej od państwowego PZU -Link4.

O sprawę zapytał dziś marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego dziennikarz Bogdan Rymanowski.

To dobra zmiana dlatego, że ona jest fachowcem, dziennikarzem. Będzie zajmowała się promocją i na pewno jest bardzo kompetentna. To nie nepotyzm. Zdarza się od czasu do czasu, że takie zatrudnienia sprawiają tego typu odczucia, ale przecież oni muszą gdzieś pracować. Będzie to bardzo dobrze wykorzystana osoba do rozwoju dobrze funkcjonującej spółki PZU – mówił Karczewski.

Marszałek Senatu podkreślił, że tego rodzaju sytuacje są bardzo rzadkie.  

– To pojedyncze osoby. One muszą gdzieś pracować i dobrze, że zona pana ministra będzie pracowała w tym miesiącu, bo jest dobrym fachowcem – stwierdził Karczewski.

TVN24/300polityka.pl/KRESY.PL

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=86631 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]