Kontrowersyjne poglądy szefa publicystyki TVP: Bycie „pedałem” to nie moda tylko świetny biznes

Aktualizacja: 2016-03-17 12:50 pm

Media dotarły do kontrowersyjnej opinii Dawida Wildsteina, syna byłego prezesa TVP Bronisława Wildsteina (za poprzednich rządów PiS) i nowego szefa publicystyki Telewizji Publicznej. Felieton dziennikarza wywołał duże kontrowersje w kontekście jego nowej posady.

Wildstein od ubiegłego tygodnia jest szefem publicystyki w Telewizji Publicznej. Syn byłego prezesa TVP znany jest jednak z ostrych i kontrowersyjnych opinii, które wywołują jeszcze większe burze w sieci z uwagi na jego nową posadę.

Media dotarły do opinii nowego szefa publicystyki TVP z 2014 roku na temat „pedałów”. Dziennikarz stwierdził wówczas, że media i rynek reklam zdominowały „pedały” a bycie dzisiaj „pedałem” to już biznes.

– Pedał zaprosił mnie na obiad. Potem pedał chciał, żebym kupił dobrego drinka. Pedał zasugerował też, żebym się ubrał w najlepszą kolekcję pewnej drogiej firmy. Pedał polecił mi świetny klub, gdzie można się wybawić jak nigdzie indziej. Pedał uznał za stosowne wyrazić swoje przekonanie o konieczności picia pewnego napoju. A potem… zaproponował mi konto w banku. Pedały, gdyby ktoś nie wiedział, bywają blondynami, brunetami, czasem są łyse. Są czarne, żółte i białe. Ale nigdy nie są stare, brzydkie i biedne. Nie są nudne, religijne, konserwatywne i reakcyjne. Pedały patrzą na Ciebie z reklam wszelakich. Pedał jak widać sprzeda wszystko. Idealny nośnik reklamy i generator zysków i wciąż nowych potrzeb – przekonywał Wildstein.

– Homoseksualizm to już nie moda, nie polityka, ale świetny biznes, z gigantycznymi obrotami. Tylko o to chodzi w pedale. O sprzedaż – podsumował Wildstein.

Opinia Wildsteina wywołała duże kontrowersje i oburzenie wśród części internautów.

– To teraz w „nowych” mediach publicznych będą takie chamskie słowa i obrażanie innych? – spytał jeden z internautów.

Znaleźli się też tacy, którzy przyznawali mu rację.

– Dawid to mega inteligentny człowiek i to będzie wielu przeszkadzać. To co napisał to celne spostrzeżenie, tyle i nic więcej. Nie widzę powodu żeby usuwać taki wpis, chyba że mamy „cenzurę pedałów” ale to by znaczyło że Dawid ma rację nawet bardziej niż myślał – napisał inny internauta.

Tekst o „pedałach” został usunięty po tym gdy Wildstein został wybrany na nowego szefa publicystyki TVP.

http://pikio.pl

Wildstein powiedział, jak jest i tyle. 
Admin

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2016-03-16)

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=86521 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]