Amerykańska Agencja Rozwoju Międzynarodowego (USAID) wspiera polityków-homoseksualistów

Warto przypomnieć, że USAID to agencja rządowa teoretycznie zajmująca się udzielaniem pomocy za granicą. Zaskakujące fakty o wspieraniu homopolityków wyjawiła na konferencji prasowej Alexandria Panejal szefowa misji USAID na Dominikanie.

Podała ona przykłady potwierdzające, że USAID otwarcie wspiera kampanie homopolityków i lansuje tęczową filozofią. I na te cele wydaje miliony dolarów. – Dla finansowania naszej działalności na świecie stworzyliśmy dwa fundusze. I chwała Bogu Dominikanie udało się zdobyć grant, dzięki któremu uda się nam wpływać do poprawę środowisk LGBT w naszym kraju – nie kryje zadowolenia Alexandria Panejal, szefowa misji na Dominikanie.

Jej wypowiedź nie powinna dziwić. Na stronie internetowej USAID znaleźć możemy prezydenckie memorandum, w którym Barack Obama udziela wskazówek USAID i innym agencjom federalnym funkcjonującym za granicą. Dokument ma wskazywać, że USA propagują i bronią praw organizacji LGBT na całym świecie. Specyficznym celem, w pewnym sensie królikiem doświadczalnym tak rozumianej polityki zagranicznej Waszyngtonu stała się właśnie Dominikana.

Administracja Obamy wyznaczyła ambasadorem na Dominikanie dyplomatę-homoseksualistę. Ma on wpływać na zmianę stosunku do tradycyjnego małżeństwa,  pojęcia męża i żony w tym karaibskim kraju. James „Wally” Brewstar miał otrzymać zalecenie z centrali, by jak najczęściej pojawiał się w miejscach publicznych (najczęściej w szkołach) w towarzystwie swojego partnera! Na Dominikanie związki osób tej samej płci są zakazane.

Źródło: LifeSiteNews.com

ChS

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2016-03-12) | http://www.pch24.pl/amerykanska-agencja-rozwoju-miedzynarodowego--usaid--wspiera-politykow-homoseksualistow-,41847,i.html

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content