Niemieckie ministerstwo zdrowia promuje prokreację między-rasową

Aktualizacja: 2016-03-8 10:01 am

Niemieckie ministerstwo zdrowia wpadło na „genialny” pomysł na poprawę demografii.

Niemieckie ministerstwo zdrowia stworzyło specjalną stronę o nazwie Zanzu, na którym opisuje się rodzaje stosunków seksualnych. Na materiałach zaprezentowano pary mieszane rasowo (głównie mężczyzn-imigrantów i europejskie kobiety). Strona dostępna jest między innymi w języku arabskim, tureckim czy farsi. Materiały tam zamieszczone wyjaśniają zwyczaje seksualne panujące w Europie a także opisują takie zjawiska jak homoseksualizm czy transseksualizm. Informuje się tam także, że obrzezanie kobiet w Europie jest nielegalne.

Mpolska24.pl/KRESY.PL

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=86349 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]