Trump zwycięża w Nevadzie. Ubiegający się o republikańską nominację miliarder zapowiada ujawnienie prawdy o ataku na WTC

Aktualizacja: 2016-02-24 9:33 am

Prawybory prezydenckie w stanie Nevada kandydatów ubiegających się o nominację Partii Republikańskiej wygrał Donald Trump. Takie rozstrzygnięcie przewidują amerykańskie telewizje na podstawie sondaży exit polls. Trump zapowiedział, że jeśli zwycięży Amerykanie poznają pilnie strzeżone tajemnice na temat ataków 9/11.

To już trzecie, po New Hampshire i Karolinie Południowej, zwycięstwo Trumpa. Miliarder zapowiedział, że wygra także w kolejnych stanach. – To będą wspaniałe dwa miesiące. Ale może wygram już wcześniej i uczynimy Amerykę znowu wielką – dodał. Trump powtórzył zapowiedź budowy muru, który powstrzyma nielegalnych imigrantów. Koszty jego budowy miałby ponieść rząd meksykański.

W wyścigu po republikańską nominację zostało już tylko 5 osób, w tym oprócz Trumpa senator z Florydy Marco Rubio, senator z Teksasu Ted Cruz, były neurochirurg Ben Carson oraz gubernator z Ohio John Kasisch. Być może część elektoratu przekonają ostatecznie do kandydatury Trumpa jego zapowiedzi ujawnienia – w razie zwycięstwa – prawdy o tym, kto zniszczył World Trade Centre.

Zaatakowaliśmy Irak, ale oni nie zniszczyli World Trade Center – mówił Trump w trakcie kampanii w Bluffton. Jak powiedział, „to nie Irakijczycy strącili World Trade Center, poszliśmy do Iraku, zdziesiątkowaliśmy kraj a teraz przejmuje go Iran”. Trump podkreślił, że „to nie Irakijczycy, dowiecie się kto naprawdę zburzył World Trade Center. Ponieważ mają tam dokumenty, które są bardzo tajne, może się okazać, że to byli Saudyjczycy”.

Źródło: interia.pl/fronda.pl

luk

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2016-02-24)

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=86023 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]