Oto skutek ideologii gender – rekordowa liczba uczniów z zaburzeniami tożsamości płciowej

Aktualizacja: 2016-02-15 9:51 am

W ciągu ostatnich dziesięciu lat liczba brytyjskich dzieci w wieku szkolnym, które nie uznają swojej płci dramatycznie wzrosła – alarmuje brytyjska służba zdrowia.  Przybywa chłopców, którzy poddali się terapii i „operacji zmiany płci.” Najmłodszy miał pięć lat!

Gender Identity Development Service (GID) twierdzi, że tylko od stycznia ubiegłego roku do stycznia 2016 r. zarejestrowano 969 osób poniżej 18 roku życia, mających problemy ze swoją biologiczną tożsamością płciową i poddających się różnego rodzaju terapiom. Prawie 200 osób z tej grupy stanowiły dzieci mające mniej niż 12 lat. Dla porównania w latach 2009-2010 takich dzieci było 94.

Statystyki wykazały również, że na liście GID, zajmującej się problemami dzieci z zaburzeniami tożsamości płciowej, znalazł się jeden trzylatek i trzech czterolatków, zarejestrowanych w ub. roku!

Rada Notinghamshire County Council jeszcze na początku roku wysłała listy do szkół w całym hrabstwie, uczulając dyrektorów szkół na sprawy gender. Zaapelowano m.in., by wedle życzenia pięcioletnich chłopców, rozpoczynających naukę traktować ich jako dziewczynki. Podkreślono, że jest to zgodne tzw. polityką równościową.

Colin Pettigrew, dyrektor urzędu ds. dzieci, rodzin i usług kulturalnych poinformował, że „transseksualizm jest chroniony prawnie” i w związku z tym „nauczyciele w całej Anglii muszą uzgodnić jasny plan wspierania potrzeb dzieci transseksualnych oraz młodych ludzi”.

GID z siedzibą w północnym Londynie, jest placówką publiczną, odpowiedzialną za świadczenie usług – w ramach ubezpieczenia zdrowotnego –  dla dzieci, mających problemy z uznaniem własnej tożsamości płciowej. Do GID-u trafiają młodzi ludzie ze skierowaniem od lekarza pierwszego kontaktu, pediatrów, psychiatrów i szkół w całym kraju.

Dyrektor Polly Carmichael podkreśliła, że w ostatnich latach coraz młodsze dzieci przechodziły tzw. chirurgiczne operacje zmiany płci. Szefowa ośrodka przekonuje, że wielokrotnie rodzice już po operacji twierdzili, że ich dzieci są szczęśliwsze, „mając nową płeć”.

Carmichael dodała jednak, że jak potwierdziły badania holenderskie, w przypadku niektórych młodych ludzi, którzy wcześnie przeszli zabieg zmieniający ich tożsamość płciową, pojawiają się w późniejszym wieku zaburzenia psychiczne wynikające z faktu, że osoby takie np. w pewnym momencie przekonują się, że jednak nie chcą być np. kobietą.

Dyrektor GID nie ma wątpliwości, że lista dzieci zgłaszających się na terapię powiększa się z powodu upowszechnienia tzw. teorii gender, „wzrostu świadomości i akceptacji kwestii płci, widocznej w szczególności w mediach i sieciach społecznościowych.”

Carmichael wyjaśniła także, że żadne zmiany fizyczne nie powinny być dokonywane u młodych ludzi, dopóki nie zaczną oni przechodzić dojrzewania płciowego.

Komentując podobne doniesienia w ub. roku brytyjska dziennikarka Carole Malone na łamach pisma „The Mirror”  wyraziła zdumienie z powodu marnotrawienia publicznych środków z systemu opieki zdrowotnej na zabiegi „zmiany płci” w przypadku trzylatków, którzy „nie potrafią samodzielnie zdecydować, czy chcą paluszki rybne czy fasolkę”.  

„Skąd takie dziecko może wiedzieć, że urodziło się w niewłaściwym ciele? I w jaki sposób takie maleństwo jest w stanie wyrazić tego rodzaju emocje?” – pytała Malone. Przestrzegła także przed ogłupianiem dzieci od najmłodszych lat, którym wmawia się, że płeć biologiczna nie ma znaczenia. „Nieletni, którzy objęci zostają specjalnym systemem monitoringu przez placówki państwowe, de facto nigdy nie będą w stanie – albo nie będą mogli – uwolnić się od niego, nawet jeśli w pewnym momencie odkryją, że jednak są kim innym niż sądzili. Nigdy nie będą samodzielni, zawsze ktoś nimi będzie sterował” – ostrzegała publicystka.  

Dr Rick Fitzgibbons, psychiatra i dyrektor centrum psychiatrycznego w pobliżu Filadelfii w USA wielokrotnie wzywał polityków, szkoły, medyków i sądy, by nie wprowadzali dzieci w błąd co do ich tożsamości płciowej i nie podejmowali decyzji o skierowaniu na operacje „zmiany płci”. Ostrzegał, że fałszywe przekonania co do płciowości rujnują psychikę i wywołują liczne zaburzenia, które w konsekwencji często kończą się podejmowaniem prób samobójczych.

Dr Fitzgibbons powołał się na rezultaty badań szwedzkich z 2011 roku, z których wynika, że osoby po tzw. operacji chirurgicznej zmiany płci są obarczone znacznie wyższym ryzykiem śmiertelności, pojawieniem się zachowań samobójczych i innych chorób psychicznych w porównaniu z resztą populacji.

Dr Paul McHugh, były szef Instytutu Psychiatrii na Johns Hopkins University relacjonując wyniki badań naukowych napisał na łamach „The Wall Street Journal,” że „najbardziej szokujący jest prawie 20-krotny wzrost śmiertelności osób po operacji zmiany płci spowodowany samobójstwami”.

Wg dr Fitzgibbonsa za wzrost liczby zaburzeń dotyczących tożsamości płci wśród młodych ludzi odpowiedzialna jest upowszechniana w szkołach „teoria gender”,  która głosi, że człowiek nie może być ograniczony przez płeć biologiczną, ale ma być tym, kim czuje, że jest lub chciałby być.

 Źródło: bbc.com., lifesitenews.com., AS.

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2016-02-15)

 


 

Brytyjskim uczniom dano możliwość wyboru spośród 25 płci

W Wielkiej Brytanii oficjalna, sponsorowana przez rząd ankieta, daje 13-letnim uczniom możność wyboru spośród 25 płci, co – według naszych informacji – bije wszelkie rekordy.

Kliknij, aby powiększyć.

Gajowy nie podejmuje się przetłumaczyć terminów i wyrażeń, uwidocznionych na powyższym obrazku.

Przy okazji miano się pytać uczniów, czy czują się bezpiecznie używając toalet przeznaczonych dla jednej płci oraz czy w szkole powinien obowiązywać bezpłciowy (unisex) mundurek.

Komisarz ds Dziecka w Anglii, Anne Longfield, odpowiedzialna za ankietę.

Ankieta została wycofana po fali oburzenia i krytyki, gdyż podobno była tylko „projektem”. Ale nie martwmy się, nowa jej wersja jest już w przygotowaniu.

Wg.  http://www.dailymail.co.uk/news/article-3420203/Are-gender-fluid-demi-girl-intersex.html
Opr. Gajowy Marucha

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2016-01-31)

 


 

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=85822 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]