Aborcyjny statek u wybrzeży Ameryki Łacińskiej. Ile dzieci zostanie zamordowanych?

Aktualizacja: 2016-02-11 12:01 pm

Holenderskie stowarzyszenie „Women on Waves” zapowiedziało, że rozpowszechni wśród kobiet Ameryki Łacińskiej dotkniętych wirusem Zika, aborcyjne pigułki, by uniemożliwić narodzenie dzieci z małogłowiem. Metodą ma być przybycie aborcyjnego statku do wybrzeży kontynentu.

Okręt nazywany jest niekiedy „statkiem śmierci”. Organizacja wysyła jednostkę pływającą do wybrzeży krajów, w których aborcja jest zakazana. Statek pozostaje na wodach międzynarodowych.

W Brazylii odnotowano znaczną liczbę noworodków z małogłowiem, jednak nie znaleziono dowodów, aby przyczyną było zarażenie wirusem Zika. Amerykańscy naukowcy zaapelowali o ostrożność i nie wyciąganie pochopnych wniosków, że wirus ten jest powodem powikłań. Zwolennicy aborcji korzystają jednak z tej okazji, by promować swoją nieludzką ideologię.

FLC

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=85755 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]