Kardynał Raymond Burke odprawi Mszę pontyfikalną w Krakowie. Odwiedzi także Poznań

Aktualizacja: 2016-02-1 12:10 pm

8 lutego o godzinie 19:00 w krakowskim kościele pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła kardynał Raymond Leo Burke sprawować będzie Mszę pontyfikalną – uroczystą liturgię Mszy świętej w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego.

Kardynał Raymond Leo Burke odwiedzi Polskę. 8 lutego 2016 roku (poniedziałek) o godz. 16:00 w Auli krakowskiego klasztoru ojców franciszkanów (ul. Franciszkańska) odbędzie się promocja najnowszej książki hierarchy pt.Najświętsza Eucharystia jako Sakrament Miłości”. Spotkanie potrwa do godziny 18:00.

O godzinie 19:00 w kościele Apostołów Piotra i Pawła rozpocznie się liturgia Mszy pontyfikalnej, którą celebrować będzie ksiądz kardynał. Udział w Mszy świętej można potwierdzić korzystając ze strony wydarzenia na Facebooku.

Kardynał Raymond Burke odwiedzi także Poznań, gdzie 6 lutego w poznańskiej katedrze celebrować będzie uroczystą Mszę w zwyczajnej formie rytu rzymskiego. Liturgia rozpocznie się o godzinie 16:30, po niej zaplanowano spotkanie z hierarchą.

Zobacz także wywiad PCh24.pl z Jego Eminencją Kardynałem Raymondem Leo Burke przeprowadzona w Watykanie w czerwcu 2015 r.


mat

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=85530 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]