Aktualizacja strony została wstrzymana

Pomagała sierotom przybywającym do Szwecji z innych krajów. „Wdzięczny” imigrant zabił ją nożem

W poniedziałek, 25 stycznia, szwedzkie służby porządkowe poinformowały o zbrodni dokonanej przez imigrant. Nieletni mężczyzna zaatakował i zabił nożem 22-letnię wolontariuszkę, która pomagała sierotom przybywającym zza granicy. Chociaż dotąd narodowość sprawcy nie została ujawniona, to szokującym jest wiek mordercy. Napastnik ma 15 lat!

W 2015 roku w Szwedzkich ośrodkach dla imigrantów odnotowano dwukrotny wzrost przypadków przemocy w stosunku do 2014. Fatalny trend nie został zahamowany w Moelndal pod Goeteborgiem. Mieszkający tam 15-letni przybysz pokłócił się z 22-letnią opiekunką sierot. Następnie chwycił na nóż i dźgnął kobietę. Mimo starań lekarzy nie udało się uratować jej życia.

Nastoletni morderca został aresztowany. Postawiono mu już zarzuty. Na miejsce tragicznego zdarzenia przybył premier Szwecji, Kjell Stefan Löfven. Złożył kondolencje rodzinie ofiary oraz zapowiedział podjęcie starań, by więcej nie doszło do podobnych zdarzeń.

Szwedzka policja przyznaje, że wzrost liczby aktów przemocy w ośrodkach dla uchodźców związany jest z zeszłoroczną falą imigrantów. W 2015 roku do Szwecji przybyło aż 160 tysięcy przybyszów z krajów islamskich. Niepokoje przez nich przyniesione wywołują wzrost społecznego niezadowolenia.

Źródło: tvn24.pl

MWł

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2016-01-26)

 


 

Niemki z Kolonii rozdały kwiaty imigrantom z krajów islamskich. Na znak sprzeciwu wobec „ksenofobii”

Do absurdalnej sytuacji doszło w piątek, 22 stycznia, w niemieckiej Kolonii. Miasto będące w noc sylwestrową świadkiem dantejskich scen na ulicach, gdzie imigranci molestowali i rabowali kobiety, stało się tym razem świadkiem absurdu. Niemki, które przy odrobinie pecha samy mogły zostać wtedy okradzione lub nawet zgwałcone, postanowiły obdarować przybyszów kwiatami.

Nie wiadomo jak na ów zaskakujący czyn zareagują imigranci. Wielokrotnie dawali oni dowód na to, że zachowania Europejek potrafią zrozumieć całkowicie opatrznie. Koloński imam stwierdził nawet, że do sylwestrowych napaści doszło z winy kobiet – prowokowały muzułmanów perfumując się. Czym więc zakończyć może się rozdawanie imigrantom kwiatów? Nie trudno się domyślić.

Rozdające „uchodźcom” kwiaty w Kolonii Niemki miały jednak jasny i określony cel – walka z narastającą falą „ksenofobii” i niechęci wobec przybyszów. Przybyły w tym celu do ośrodka goszczącego przybyszów. 50 kobiet wręczało kwiaty – donosi portal pikio.pl

Nie wszyscy sprawcy sylwestrowych zajść zostali już złapani. Istnieje więc prawdopodobieństwo, że kwiaty otrzymał również jakiś rabuś lub sprawca przemocy seksualnej. Ale przecież zdaniem Niemek nie wszyscy imigranci to gwałciciele.

Źródło: pikio.pl

MWł

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2016-01-26)

 


 

Seksualne napaści i barbarzyńskie zachowania imigrantów na basenach w Europie Zachodniej

Prasa niemiecka informuje o nowym rodzaju skandalicznych „wyczynów” imigrantá½¹w, do których doszło na miejskim basenie w saksońskim Zwickau. Magistrat poinformował, że proszący o azyl… masturbowali się, zanieczyszczając wodę basenu oraz molestowali kobiety. Niektórzy z nich próbowali siłą dostać się do żeńskiej szatni.

Specjalny raport na ten temat opracowała dyrekcja basenu. Następnie przesłała go władzom miasta. Skandaliczne czyny zostały zarejestrowane przez kamery.

Urząd miasta zaoferował proszącym o azyl darmowy wstęp na basen. Tylko wstęp do sauny miał być dla nich płatny, ale i tak wchodzi do niej za darmo – siłą. Personel basenu mówi o „nieprawdopodobnych scenach”. Policja przeszukała basen, po tym jak uchodźcy zanieczyszczali go swoimi wydzielinami i odchodami.

Do ataków na tle seksualnym doszło na basenie w Dreźnie, gdzie dziewczyny w wieku od 11 do 13 lat zostały napadnięte przez imigrantá½¹w. Policja zidentyfikowała jak na razie jednego z agresorá½¹w.

W Lipsku liczne kobiety były molestowane seksualnie przez „młodych uchodźców”. Ochronili je ratownicy, uniemożliwiając jednocześnie wdarcie się imigrantów do żeńskiej przebieralni.

Do podobnych zajść doszło w Austrii.

W Coxyde w Belgii, burmistrz miasta Marc Vanden Bussche zapowiedział, że nosi się z zamiarem zabronienia wstępu na basen miejski proszącym o azyl polityczny, po tym jak 10-letnia dziewczynka została zaatakowana seksualnie przez 23-letniego Irakijczyka. Była to już druga tego typu agresja w ciągu minionego tygodnia. Tego rodzaju decyzji nie popierają władze. Sekretarz stanu ds. uchodźców, Theo Francken oświadczył, że sprzeciwia się zakazom wstępu na baseny komunalne starającym się o azyl polityczny.

FLC

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2016-01-26)

 


 

Skip to content