Premier Izraela poparł wysiedlanie Palestyńczyków z ich domów

Aktualizacja: 2016-01-24 12:32 pm

Premier Izraela Benjamin Netanyahu wyraził w niedziele swoje poparcie dla grupy żydowskich osadników, których sfilmowano podczas zajmowania siłą domów należących do Palestyńczyków w Hebronie.

Rząd wspiera osiedlanie się, szczególnie w taki czas jak ten, gdy jesteśmy narażeni na ataki terrorystyczne– zadeklarował żydowski premier.

Żydowscy osadnicy domagają się od rządu gwarancji, że ich domy nie będą graniczyć z palestyńskimi. Bywają przypadki eksmitowania siłą Palestyńczyków z ich domów ponieważ ich obecność przeszkadza Żydom.

aa.com.tr/KRESY.PL

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=85385 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]