Aktualizacja strony została wstrzymana

Antychrześcijański skandal w klipie FIFA! Ocenzurowano opaskę piłkarskiej gwiazdy

Podczas poniedziałkowej gali FIFA pod nazwą „Złota piłka”, przyznano nagrody dla najlepszych zawodników piłkarskich w roku 2015. Na ceremonii doszło do skandalicznego aktu cenzury. Zretuszowano zdjęcie brazylijskiego napastnika FC Barcelony, Neymara. Fotografię wykonano po zdobyciu przez jego klub Pucharu Europy. Wersja zaprezentowana przez federację na gali nie zawiera opaski z napisem „100% Jesus”, jaką po finałowym meczu Ligi Mistrzów miał na czole sportowiec. Na sprawę uwagę zwrócił portal pikio.pl.

Zwycięzcą plebiscytu FIFA na najlepszego piłkarza roku 2015 został Argentyńczyk Lionel Messi (FC Barcelona), otwarcie przyznający się do katolicyzmu. Nikt w historii przyznawania nagrody nie został najlepszym piłkarzem roku aż 5 razy. Drugie miejsce zajął Portugalczyk Cristiano Ronaldo (Real Madryt), również katolik. Na najniższym stopniu podium znalazł się brazylijczyk Neymar (FC Barcelona), który po finale Ligi Mistrzów w 2015 roku ubrał na czoło opaskę z napisem „100% Jesus”. Czwarte miejsce zajął nasz rodak, Robert Lewandowski (Bayer Monachium), który wziął w akcji „Nie wstydzę się Jezusa”.

Silna reprezentacja chrześcijan przyznających się do wiary wśród najlepszych piłkarzy świata jest nie w smak politycznej poprawności i lewicowo-liberalnym włodarzom różnych instytucji międzynarodowych. Nie inaczej jest ze światową federacją piłkarską FIFA, umoczoną w liczne afery korupcyjne.

Jak zauważył portal pikio.pl, podczas gali wręczenia nagród dla najlepszych sportowców 2015 roku ocenzurowano zdjęcie Neymara. Zawodnik Barcelony po zdobyciu Pucharu Europy w 2015 roku świętował tryumf z opaską na czole. Jej treść jednoznacznie dowodzi przywiązania sportowca do wiary. Niestety fotografia zaprezentowana na poniedziałkowej gali zawiera jednolitą, białą szarfę przewiązaną przez głowę futbolisty, zamiast takiej wypełnionej napisem.

Widać, że reżim politycznej poprawności, dążący do laicyzacji świata i wyrugowania wiary z życia publicznego, nie cofnie się nawet przed stalinowskimi metodami z retuszem zdjęć. Gdyby Neymar ubrał opaskę z tęczową flagą środowisk LGBT z pewnością jego zdjęcie pozostałoby nietknięte.

Źródło: pikio.pl

MWł

Za: PoloniaChristiana - pch24.pl (2016-01-12) | http://www.pch24.pl/antychrzescijanski-skandal-w-klipie-fifa--ocenzurowano-opaske-pilkarskiej-gwiazdy,40539,i.html