Brudziński: Nie może być sytuacji, że prezydent jest pokazywany 14 minut, a Petru 6 godzin

Aktualizacja: 2016-01-10 9:36 pm

– Nie oczekuję od Jacka Kurskiego bezstronności – stwierdził Joachim Brudziński.

“Rozumiem, że [Jacek Kurski] ma poglądy polityczne. Jan Dworak czy pan Luft też mieli poglądy polityczne. Ja oczekuję od Jacka Kurskiego, że on będzie dobrym menadżerem i dobrym prezesem” – mówił dziś Brudziński na antenie radiowej „Trójki”

Wicemarszałek Sejmu zwrócił uwagę na tendencyjność dotychczasowych mediów publicznych 

“Chodzi nam o to, by nie było sytuacji, że prezydent jest w tym samym okresie czasu pokazywany w mediach publicznych przez 14 minut, a pompowany lider opozycji jest w tym samym czasie w Telewizji Publicznej przez 6 godzin. Źyczę telewidzom, by mogli w sposób kulturalny wysłuchać sporu – bo spór jest istotą polityki – ale nie kłótni. Źyczę pracownikom Telewizji Publicznej, by nie byli wyprowadzani w ramach „outsorcingu” na zewnątrz, że nie będzie dojenia pieniędzy TVP, że wróci normalność. Źyczę, by było tak, jak w demokratycznym państwie prawa” – podsumował Brudziński.

Polskie Radio/300polityka.pl/KRESY.PL

Za: Kresy.pl (09 stycznia 2016)

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=85144 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]