Donald Trump: bez aktywności USA na Bliskim Wschodzie świat byłby bezpieczniejszy

Aktualizacja: 2016-01-4 9:38 am

Kandydat na prezydenta Stanów Zjednoczonych skrytykował bliskowschodnią politykę Waszyngtonu.

“Jeśli byśmy nie majstrowali na Bliskim Wschodzie, to obecnie świat byłby dużo bezpieczniejszy. Pozbyliśmy się Saddama Husajna. Nie mówię, że on był dobry. Był zły. Ale to, z czym mamy teraz do czynienia, jest dużo gorsze” – powiedział Trump w wywiadzie dla kanału CBS.

“Wszystko to doprowadziło do powstania Państwa Islamskiego. Wszystko to doprowadziło do imigracji. Wszystko to doprowadziło do śmierci wielu ludzi i zniszczeń” – dodał Trump.

CBSnews.com / Kresy.pl

Za: Kresy.pl (04 stycznia 2016)

 


 

.

 


 

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=85030 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]