Spada liczba powołań na świecie

Aktualizacja: 2006-02-3 12:00 am

2 lutego Kościół obchodzi Dzień Życia Konsekrowanego, ustanowiony przez Jana Pawła II 10 lat temu. Wbrew głoszonym zapowiedziom posoborowych Papieży zapowiadających “rozkwit” Kościoła i wmawianie wiernym o “wiośnie w Kościele”, statystyki pokazują spadek liczby powołań na świecie.


A jak kształtuje się sytuacja w Stanach Zjednoczonych? Warto sięgnąć do szczegółowych statystyk zamieszczonych w piśmie BIBUŁA, Numer 18, kwiecień 2004: “Poznacie ich po ich owocach…” – Spojrzenie na dzisiejszy Kościół

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=85 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]