Pawłowicz: Kraśko, Lewicka i Lisowie dostaną skierowanie na medialne kursy resocjalizacyjne do Torunia

Aktualizacja: 2015-12-30 12:43 pm

Posłanka PiS, prof. Krystyna Pawłowicz we wpisie na portalu społecznościowym napisała, jaki los może spotkać część dziennikarzy mediów publicznych po zmianach zapowiadanych przez PiS.

„Dziś po południu uchwalimy “małą” ustawę o tvp i radio publicznym. Zmienimy ich władze. Za kilka dni będą już uczciwe przekazy informacyjne (pis. oryg. – Kresy.pl)” – napisała na Facebooku Krystyna Pawłowicz. Dodała, że wyborcy „wreszcie” dowiedzą się, co robią dla nich nowe polskie władze.

Odniosła się również do losu części dziennikarzy mediów publicznych:

„Pani J.Dobrosz-Oracz, p.Kraśko, p.Lewicka, p.Tadla, oboje Lisowie i reszta kłamczuchów dostaną skierowanie na kursy medialne resocjalizacyjne do Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej do Torunia. Wykłady poprowadzi Ojciec Dyrektor. Taryfy ulgowej nie będzie. Pompki i przebieżki medialne z plecakami. Pod górkę. Osobne cele rozmyślań. Szkolenie do skutku”.

Facebook.com / Kresy.pl

Za: Kresy.pl (30 grudnia 2015)

Wybrane komentarze Internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:

30.12.2015 12:35

ojciec RYDZYK MOŹE RESOCJALIZOWAĆ LISÓW TADLE I KRAŚKÓW pod 1 warunkiem!!Przywróci do zaproszeń do programów i twórczości niezależnej od sanhedrynu PIS ,takie oto osoby;GRZEGORZ BRAUN,PROF.J.R.NOWAK,DR.KRAJSKI,prof.ANNA RAŹNY, i wielle innych cennych OSOBISTOŚCI życia polskiego,ODSTRZELONYCH Z ŁAMÓW MEDIÓW TORUŃSKICH.Nie wiem czy w Toruniu wiedzą że to im opuszcza słuchalność oglądalność i czytalność a także pomagalność.Za dużo STANOWCZO ZA DUŹO w mediach toruńskich KRASNODĘBSKICH,ZYBERTOWICZÓW itp.sowich umysłów,przemądrzałych i sterowalnych

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=84950 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]