Pawłowicz: Kraśko, Lewicka i Lisowie dostaną skierowanie na medialne kursy resocjalizacyjne do Torunia

Posłanka PiS, prof. Krystyna Pawłowicz we wpisie na portalu społecznościowym napisała, jaki los może spotkać część dziennikarzy mediów publicznych po zmianach zapowiadanych przez PiS.

„Dziś po południu uchwalimy „małą” ustawę o tvp i radio publicznym. Zmienimy ich władze. Za kilka dni będą już uczciwe przekazy informacyjne (pis. oryg. – Kresy.pl)” – napisała na Facebooku Krystyna Pawłowicz. Dodała, że wyborcy „wreszcie” dowiedzą się, co robią dla nich nowe polskie władze.

Odniosła się również do losu części dziennikarzy mediów publicznych:

„Pani J.Dobrosz-Oracz, p.Kraśko, p.Lewicka, p.Tadla, oboje Lisowie i reszta kłamczuchów dostaną skierowanie na kursy medialne resocjalizacyjne do Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej do Torunia. Wykłady poprowadzi Ojciec Dyrektor. Taryfy ulgowej nie będzie. Pompki i przebieżki medialne z plecakami. Pod górkę. Osobne cele rozmyślań. Szkolenie do skutku”.

Facebook.com / Kresy.pl

Za: Kresy.pl (30 grudnia 2015)

Wybrane komentarze Internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:

30.12.2015 12:35

ojciec RYDZYK MOŹE RESOCJALIZOWAĆ LISÓW TADLE I KRAŚKÓW pod 1 warunkiem!!Przywróci do zaproszeń do programów i twórczości niezależnej od sanhedrynu PIS ,takie oto osoby;GRZEGORZ BRAUN,PROF.J.R.NOWAK,DR.KRAJSKI,prof.ANNA RAŹNY, i wielle innych cennych OSOBISTOŚCI życia polskiego,ODSTRZELONYCH Z ŁAMÓW MEDIÓW TORUŃSKICH.Nie wiem czy w Toruniu wiedzą że to im opuszcza słuchalność oglądalność i czytalność a także pomagalność.Za dużo STANOWCZO ZA DUŹO w mediach toruńskich KRASNODĘBSKICH,ZYBERTOWICZÓW itp.sowich umysłów,przemądrzałych i sterowalnych

Skip to content