Media w Polsce… – zabawne migawki

Aktualizacja: 2015-12-29 7:40 pm

Kilka słów prawdy o TVN-ie w TVN-ie

 Jaroslaw z Tczewa Szkło kontaktowe 19-12-2015


 

Ada Fijał opowiada żart jak zrobić karpia po żydowsku

 

Jak widać z powyższej informacji, video zostało szybko usunięte (powołując się na tzw. prawa autorskie….). Przypomnijmy sytuację: w luźnej, wesołej atmosferze świątecznej, p. Fijał jedynie żartobliwie spytała się zgromadzonych w studio (jakichś lewackich gości i dziennikarzy) czy może powiedzieć jak zrobić karpia po żydowsku. “No, nie wiem czy chcemy znać odpowiedź” – od razu oznajmił prowadzący program. Inny gość dodał: “Zapraszamy Państwa na dalszą część. A teraz przerwa…” “Po co ja się o to prosiłem” – znów zabrał głos prowadzący program. “Przepraszamy wszystkich, którzy poczuli się urażeni.”  Wszyscy byli zaskoczeni i zaczęli buczeć na same wypowiedzenie słowa “po żydowsku”, ale dopuścili do głosu i p. Fijał dokończyła mówiąc, że po prostu trzeba “karpa kupić i sprzedać drożej”.

Ot, i cała receptura (śmieszna ale i prawdziwa…), a sytuacja pokazała jak polityczna poprawność rządzi w gronie zasranych elitek telewizyjnych.

Wideo jest jeszcze dostępne tu i ówdzie, np. tutaj

 

 


 

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=84901 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]