Żydowscy „strażnicy” na patrolach w Londynie

Aktualizacja: 2015-12-25 7:37 pm

Co byście powiedzieli, gdyby wam powiedzieć, że metropolitalna policja pracowała wraz z firmą ochroniarską, która dba o interesy białych w Londynie? Źe otrzymują oni policyjne przeszkolenie i mogą jeździć po Londynie pojazdami, które wyglądają jak policyjne i mają na boku napis ”šbiałe straże’? Bez wątpienia wyśmiali byście i wyszydzili taką sugestię, i mielibyście rację, bo na takie coś nigdy by nie pozwolono.

Co z żydami?

a

Zabawne, że o tym wspominacie, bo żydom pozwolono na taką organizację. Żydom pozwolono na posiadanie strażników, którzy otrzymują policyjne przeszkolenie i pozwala się im jeździć w pojazdach, które przypominają policyjne ze słowem ”šshomrim’ przyozdobionym na boku, które oznacza ”šstrażnicy’ w hebrajskim.

a

a

Ludzie słusznie byli oburzeni muzułmańskimi patrolami na ulicach Europy, które próbowały siłą wprowadzać prawo sharia. Media i politycy krytykowały chrześcijańskie i nacjonalistyczne patrole, które powstały w odpowiedzi. Lecz żydowskie patrole są zupełnie akceptowalne i nawet otrzymują policyjne przeszkolenie.

Gdyby to były patrole białej obrony, pojawiłoby się absolutne oburzenie w koszernej prasie. Były by nagłówki o „nazistowskich patrolach”, lewaccy kretyni w stanie wrogości żądali by ich zakazania a ludzi w nie zaangażowanych wsadzenie do więzień. Policja robiłaby naloty na domy i prześladowała każdego z nimi stowarzyszonego. Rząd mówiłby o ”šusunięciu rasistowskich gangów z ich ulic”.

Hipokryzja i podwójne standardy są obrzydliwie przewidywalne.

Za: http://smashcm.blogspot.com/2015/01/jewish-guards-on-patrol-in-london.html

Zobacz także: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2905047/Jewish-patrol-cars-force-London-amid-fears-copycat-attack.html

Tłum. Work Buy Consume Die

Za: Wolna Polska (GRUDZIEŃ 25, 2015)

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=84835 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]