Radek Sikorski za Trybunał Konstytucyjny atakuje… polski Kościół

Aktualizacja: 2015-12-23 9:24 am

Zdaniem byłego szefa MSZ wina za “niszczenie” Trybunału Konstytucyjnego spada też na… polski Kościół katolicki.

“Zapamiętajmy, że gdy niszczona jest ważna instytucja państwowa jaką jest Trybunał Konstytucyjny, polski Kościół dostojnie milczy” – napisał Sikorski na Twitterze.

W dyskusji, jaka się wywiązała po tym wpisie Sikorski stwierdza, że Kościół w Polsce czeka “scenariusz irlandzki, gdzie niedawno w referendum 70% poparło małżeństwa jednopłciowe na przekór tamtejszemu Kościołowi“.

Poniżej zapis dyskusji na TT:

Twitter.com/KRESY.PL

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=84807 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]