Paweł Kukiz: Żydowski bankier opłaca marsze KOD

Aktualizacja: 2015-12-20 5:13 pm

Paweł Kukiz w programie Moniki Olejnik powiedział, że marsze KOD-u są finansowane przez „żydowskiego bankiera”.

Marsze KOD-u, które odbyły się min. W Gdańsku i Warszawie zgromadziły tysiące osób. Paweł Kukiz uważa, że za wszystkim stoi żydowski bankier Soros.

Soros, amerykański bankier żydowskiego pochodzenia, ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe, intensyfikuje swoje antydemokratyczne działania w Polsce. Mocno wspiera program Obywatele dla Demokracji, który ma budżet 150 milionów złotych i jest finansowany z mechanizmu finansowego europejskiego obszaru gospodarczego. Pieniędzmi dysponuje Fundacja Batorego. O dofinansowanie mogą ubiegać się wszystkie liberalno-lewicowe organizacje pozarządowe, walczące z nacjonalizmem, patriotyzmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów – powiedział Paweł Kukiz w programie Moniki Olejnik.

Pozostający poza parlamentem Janusz Palikot określił Kukiza na twitterze mianem antysemity a działaczka feministyczna Anna Dryjańska napisała, że muzyk myli antysystemowość z antysemityzmem.

Rp.pl/Twitter/KRESY.PL

Za: Kresy.pl (20 grudnia 2015)

 


 

Polscy Żydzi oburzeni wypowiedzią Kukiza nt. Sorosa

Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich RP wyraził swoje oburzenie z powodu wypowiedzi Pawła Kukiza nt. finansowania KOD przez „żydowskiego bankiera”. „To, że bankier Soros jest żydowskiego pochodzenia, to nie moja wina” – stwierdził lider Kukiz’15.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

PAP/ wpolityce.pl / Kresy.pl

Za: Kresy.pl (22 grudnia 2015)

 


 

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=84751 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]