Trybunał w Strasburgu: można porównywać aborcję do holocaustu!

Aktualizacja: 2015-12-15 10:02 am

Przełomowe orzeczenie Europejskiego Trybunału Praw Człowieka! Wyrok w sprawie Klausa Annena przeciwko rządowi Niemiec wskazuje, że nawet w ideologii prawoczłowieczyzmu nie można zakazywać nikomu mówienia prawdy o aborcji i zrównywać tego barbarzyńskiego procederu z holokaustem.

O sprawie poinformowała na swojej stronie internetowej Fundacja PRO – Prawo do życia. Wyrok Trybunału dotyczy Klausa Annena, niemieckiego działacza pro-life, znanego z akcji mających na celu napiętnowanie „lekarzy” wykonujących aborcje. Został skazany przez niemieckie rządy za rozdawanie ulotek w których pisał, którzy lekarze dokonują w Niemczech aborcji. Na ulotkach pisał, iż dani lekarze „wykonują w swojej klinice nielegalne aborcje, które są jednak dopuszczalne w niemieckim prawie i nie są karane”. Podawał też link do strony www.babycaust.de, gdzie od lat publikował informacje o tym kto i gdzie wykonuje w Niemczech aborcje.

Co najbardziej zdenerwowało aborcjonistów? Otóż proceder aborcji obrońca życia porównał z holokaustem wskazując, że w obu przypadkach prawo stało po stronie oprawców, usprawiedliwiając ich zbrodnie.

Sądy we wszystkich instancjach przyznały rację aborterom i zakazały dalszej dystrybucji ulotek oraz publikacji bazy „lekarzy” zabijających dzieci w Internecie. Annen skierował więc sprawę do Trybunału w Strasburgu.

Sędziowie ETPC przyznali rację obrońcy życia. Wskazali, że aborcja jest tematem bardzo kontrowersyjnym, a podnoszenie problemów moralnych i etycznych z nią związanych leży w interesie społecznym. W ten sam sposób oceniono także porównanie aborcji dokonywanych w Niemczech z doświadczeniami holokaustu, zaznaczając że Klaus Annen użył go w celu uświadomienia odbiorcy powszechnie znanego faktu, że „prawo może odbiegać od moralności”.

Jacek Januszewski, mazowiecki koordynator Fundacji Pro-prawo do życia napisał, że orzeczenie Trybunału stanowi duży przełom w kwestii walki o prawo do życia w Europie. Przypomniał także, że z podobnymi szykanami jak Klaus Annen, spotykają się polscy pro-liferzy, którzy stanęli przed sądem za „naruszenie dóbr” szpitala Pro-Familia w Rzeszowie.

Źródło: stopaborcji.pl

kra

KOMENTARZ BIBUŁY: Aborcja, czyli mordowanie nienarodzonych dzieci, jest zbrodnią, a tego typu masowe morderstwa – ludobójstwem, a w pewnej przenośni – biblijnym holokaustem. Ale już przyrównywnie do wielce ambiwalentnego historycznie zjawiska określanego przez mainstreamowych historyków mianem “Holokaustu”, jest nie na miejscu i nie ma podstaw. Bowiem z jednej strony mamy w miarę precyzyjne liczbowo dane ofiar tzw. aborcji, a z drugiej – liczby propagandowo nadmuchane i zmieniające się w zależności od zapotrzebowania polityczno-historycznego. Jedyne co łączy te dwa zjawiska, to niechęć establishmentu do badania i nieskrępowanym mówniu o prawdziwych przyczynach, przebiegu, skutkach.

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=84630 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]