Trump: Hilary Clinton zabiła setki tysięcy ludzi

Aktualizacja: 2015-12-15 9:26 am

W wywiadzie dla Fox News ubiegający się o nominację Partii Republikańskiej w przyszłorocznych wyborach prezydent USA Donald Trump ostro podsumował działalności Hilary Clinton jako sekretarza stanu.

“To ona jest tą która spowodowała wszystkie problemy” – mówił w niedzielę Trump – “przez jej głupią politykę. Zobaczcie co zrobiła z Libią, co zrobiła z Syrią. Egipt, zobaczcie co się stało z Egiptem, totalna katastrofa”. Stwierdził, że działalność Clinton jako sekretarza stanu w latach 2009-2013 przyniosła tragiczne skutki, nazwał ją “jednym z najgorszych srektarzy stanu w historii kraju”. “Bliski Wschód to totalna katastrofa za niej […] Mówi o mnie, że jestem niebezpieczny. Przez swoją głupotę zabiła setki tysięcy ludzi” – podsumował Trump.

businessinsider.com/kresy.pl

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=84622 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]