Mary Wagner znów aresztowana! Kanadyjska obrończyni życia spędzi Boże Narodzenie za kratami

Znana kanadyjska obrończyni życia nienarodzonych dzieci, Mary Wagner, ponownie trafiła do aresztu. „Przestępstwo” jakiego dopuściła się w oczach laickiego prawa, to obecność w klinice aborcyjnej i namawianie matek, by zmieniły decyzję i nie mordowały swoich dzieci. Prawdopodobnie Mary Wagner oraz inna aktywistka pro-life, Linda Gibbons, spędzą święta Bożego Narodzenia za kratami.

W sobotę 12 grudnia, w dniu wspomnienia Matki Bożej z Guadalupe, o godzinie 9 Mary Wagner odwiedziła klinikę aborcyjną w Toronto, by tam namawiać kobiety do rezygnacji z dzieciobójczych planów. Oprócz rozmowy wręczała im róże. Przed konfrontacją ze złem działającym w placówce Mary Wagner wzięła udział w Mszy Świętej.

Około godziny 10 na teren kliniki przybyli funkcjonariusze policji wezwani przez pracowników dzieciobójczej placówki i wyprowadzili Mary Wagner. Ta jednak nie zniechęciła się i ponownie weszła na teren obiektu. Wtedy służby aparatu państwowego aresztowały obrończynię życia. Przyjaciele zawołali do Mary: „Niech cię Bóg błogosławi a Matka Boża ma w swojej opiece”.

Noc Mary Wagner spędziła w areszcie. Wkrótce dojdzie do rozprawy, podczas której sąd orzecze wysokość kaucji za jaką pro-liferka będzie mogła opuścić areszt, jednak najpewniej bohaterska kobieta nie przyjmie sądowej „oferty”.

„Prawdopodobnie zostanie wtedy przewieziona do więzienia dla kobiet Vanier Center w Milton koło Toronto (gdzie ostatnio przebywała). Dołączy tam do innej obrończyni życia -Lindy Gibbons, która była aresztowana 2 września 2015r. i jest wciąż w więzieniu do czasu rozprawy, która wyznaczona jest na 16 stycznia 2016. Zatem Mary i Linda będą przybywać razem w więzieniu w okresie Świąt Bożego Narodzenia” – informuje portal stopaborcji.pl.

Obu kobietom, jak i wszystkim obrońcom życia, matkom rozważającym dokonanie dzieciobójczego czynu oraz samym nienarodzonym istotom ludzkim potrzebna jest nasza modlitwa.

Ponadto do Mary Wagner i Lindy Gibbsons można wysłać kartkę świąteczną. Adres do więzienia to:

Mary Wagner,VanierCW ,Box1040,655 Martin Street,MiltonON L9T 5E6,Canada.

Źródło: stopaborcji.pl

MWł

Za: PoloniaChristiana - pch24.pl (2015-12-13) | http://www.pch24.pl/mary-wagner-znow-aresztowana--kanadyjska-obronczyni-zycia-spedzi-boze-narodzenie-za-kratami,39957,i.html

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content