Aktualizacja strony została wstrzymana

Mary Wagner znów aresztowana! Kanadyjska obrończyni życia spędzi Boże Narodzenie za kratami

Znana kanadyjska obrończyni życia nienarodzonych dzieci, Mary Wagner, ponownie trafiła do aresztu. „Przestępstwo” jakiego dopuściła się w oczach laickiego prawa, to obecność w klinice aborcyjnej i namawianie matek, by zmieniły decyzję i nie mordowały swoich dzieci. Prawdopodobnie Mary Wagner oraz inna aktywistka pro-life, Linda Gibbons, spędzą święta Bożego Narodzenia za kratami.

W sobotę 12 grudnia, w dniu wspomnienia Matki Bożej z Guadalupe, o godzinie 9 Mary Wagner odwiedziła klinikę aborcyjną w Toronto, by tam namawiać kobiety do rezygnacji z dzieciobójczych planów. Oprócz rozmowy wręczała im róże. Przed konfrontacją ze złem działającym w placówce Mary Wagner wzięła udział w Mszy Świętej.

Około godziny 10 na teren kliniki przybyli funkcjonariusze policji wezwani przez pracowników dzieciobójczej placówki i wyprowadzili Mary Wagner. Ta jednak nie zniechęciła się i ponownie weszła na teren obiektu. Wtedy służby aparatu państwowego aresztowały obrończynię życia. Przyjaciele zawołali do Mary: „Niech cię Bóg błogosławi a Matka Boża ma w swojej opiece”.

Noc Mary Wagner spędziła w areszcie. Wkrótce dojdzie do rozprawy, podczas której sąd orzecze wysokość kaucji za jaką pro-liferka będzie mogła opuścić areszt, jednak najpewniej bohaterska kobieta nie przyjmie sądowej „oferty”.

„Prawdopodobnie zostanie wtedy przewieziona do więzienia dla kobiet Vanier Center w Milton koło Toronto (gdzie ostatnio przebywała). Dołączy tam do innej obrończyni życia -Lindy Gibbons, która była aresztowana 2 września 2015r. i jest wciąż w więzieniu do czasu rozprawy, która wyznaczona jest na 16 stycznia 2016. Zatem Mary i Linda będą przybywać razem w więzieniu w okresie Świąt Bożego Narodzenia” – informuje portal stopaborcji.pl.

Obu kobietom, jak i wszystkim obrońcom życia, matkom rozważającym dokonanie dzieciobójczego czynu oraz samym nienarodzonym istotom ludzkim potrzebna jest nasza modlitwa.

Ponadto do Mary Wagner i Lindy Gibbsons można wysłać kartkę świąteczną. Adres do więzienia to:

Mary Wagner,VanierCW ,Box1040,655 Martin Street,MiltonON L9T 5E6,Canada.

Źródło: stopaborcji.pl

MWł

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2015-12-13) | http://www.pch24.pl/mary-wagner-znow-aresztowana–kanadyjska-obronczyni-zycia-spedzi-boze-narodzenie-za-kratami,39957,i.html