“Źeby nas ktoś znowu nie wyrolował” – o. Tadeusz Rydzyk o Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy

Aktualizacja: 2015-12-11 3:45 pm

Podczas audycji Rozmowy Niedokończone w Radio Maryja (10 grudnia 2015), zadzwonił do studia o. Tadeusz Rydzyk i zwrócił uwagę na niebezpieczne tendencje w Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy. 

“Otóż właśnie teraz, od tych spraw medialnych w Kancelarii Prezydent jest redaktor Gazety Wyborczej – oddział Poznań. I jeszcze jeden smaczek powiem Wam: już Nasz Dziennik, redakcja Naszego Dziennika dostała odmowę żeby towarzyszyła Prezydentowi do Kijowa. Warto to wiedzieć. Niech sobie słuchacze to zapamiętają. Obserwujmy. Bo myśmy zaufali. Zaufaliśmy… Źeby nas ktoś znowuż nie wyrolował… Rozumiecie mnie…

(głos ze studia:) -Słuchamy w zdumieniu.

– Ale to są fakty! To są fakty! Przedtem była… osoba pracowała w Agorze… tamta osoba… To było z nadania jeszcze Komorowskiego… to rozumiem. A teraz przychodzi dziennikarz Gazety Wyborczej…. A nas katolików: Nasz Dziennik i Radio Maryja, tak kochają, jak psy dziada… Wtedy kiedy nas potrzebują to przychodzą. To jest sprawa jasna: żeby wybory wygrać. I zobaczymy czy teraz tak samo jest. Nie bójmy się tego mówić. Trzeba to mówić, żeby nie było… Bo będzie za późno. Kto z kim gra. Patrzmy o co tu chodzi. Aby nie było za późno…”

o. Tadeusz Rydzyk

Rozmowy Niedokończone, “Stan mediów w Polsce. Postulaty zmian cz.I”, 10 grudnia 2015 / 21:30. Wykładowcy WSKSiM: dr Hanna Karp – medioznawca, dr Paweł Pasionek – medioznawca

Wypowiedź: 41:18

Link: https://www.youtube.com/watch?v=YT563tKNC2g&feature=youtu.be&t=41m18s

 


 

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie Rozmowy niedokończone, Youtube
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=84586 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]