Trump nie potrzebuje żydowskich pieniędzy

Aktualizacja: 2015-12-4 12:41 pm

Przemawiając na Forum Żydowskich Republikanów Donald Trump otwarcie zadeklarował, że nie liczy na poparcie jego uczestników.

Trump uznał to zresztą za “szaleństwo” bowiem zadeklarował się jako przyjaciel Izraela. Jak powiedział – “Nie poprzecie mnie nawet wiedząc, że jestem co może się przytrafić Izraelowi. I będę taki. Wiem dlaczego mnie nie poprzecie. Nie poprzecie mnie ponieważ nie potrzebuje waszych pieniędzy. Czy to nie jest szaleństwo?”. Mimo wszystko Trump chwalił się jednak swoich rodzinnymi koligacjami z samozadeklarowanymi Żydami oraz nagrodami jakie otrzymał od różnych organizacji amerykańskich Żydów. 

Poza Trumpem poisadającym największe szanse na pozyskanie nominacji Partii Republikańskiej do kandydowania w przyszłorocznych wyborach prezydenckich, na Forum Żydowskich Republikanów pojawił się także Ben Carson, który ma drugie co do wielkości sondażowe poparcie w partii. Porównywał on palestyńską organizację polityczno-militarną rządzącą Strefą Gazy do hummusu, popularnej na Bliskim Wschodzie spożywczej papki.

haaretz.com/kresy.pl

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=84392 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]