Izraelski rabin: Zamachy w Paryżu to kara za holocaust

Aktualizacja: 2015-11-17 9:31 am

Rabin Dov Lior stwierdził, odwołując się do piątkowych zamachów terrorystycznych, że “niegodziwcy w przesiąkniętej krwią Europie zasługują na to”.

Rabin Dov Lior żyje i działa w okupowanej przez Izrael Wschodniej Jerozolimie. Znany jest ze swojego antypalestyńskiego nastawienia. Okazało się jednak, że nie tylko Palestyńczycy są obiektem jego niechęci. W czasie urzoczystości pogrzebowej dwóch Izraelczyków, którzy zginęli z rąk Palestyńczyków właśnie, rabin wyraził opinię, że piątkowe zamachy terrorystów w Paryżu są zasłużoną karą dla “Europy” za to co “zrobili nam 70 lat temu”. 

W 2011 r. Dov Lior był przesłuchiwany przez policję w sprawie propagowania książki “Tora króla” w której rozważano kiedy Żyd może zabijać nie-Żyda.

timesofisrael.com/kresy.pl

Za; Kresy.pl (16 listopada 2015)

KOMENTARZ BIBUŁY: Wobec takich stwierdzeń nie można nie dopuszczać myśli, że zamachy w Paryżu mogły mieć wsparcie ze strony właśnie takich syjonistycznych szaleńców.

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=84171 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]