Żydowscy szpiedzy aresztowani w Libanie

Aktualizacja: 2015-11-13 10:47 am

W Libanie służbom udały się rozbić grupę która zbierała informacje wywiadowcze na rzecz Izraela.

Libańskie służby poinformowały o rozbiciu siatki izraelskich szpiegów działającej na południu kraju. W sprawie tej Służba Bezpieczeństwa Libanu wydała oficjalne oświadczenie, wynika z niego, że aresztowanymi są Syryjczyk, jego libańska żona i Libańczyk. W czasie przesłuchania mieli się oni przyznać do zbierania informacji na temat osób i obiektów związanych z wojskiem i bezpieczeństwem kraju. Mieli nagrywać filmy i robić zdjęcia newralgicznych punktów które potem przekazywano władzom państwa położonego w Palestynie. Dzięki tym materiałom armia Izraela mogła dokonywać ataków.

W Libanie trwa obława na żydowskich szpiegów. Spodziewane są dalsze zatrzymania.

middleeastmonitor.com/KRESY.PL

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=84121 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]