Imigranci z Afryki zgwałcili 14-letnią dziewczynę. Jednego z nich skazano na… prace społeczne

Norweski sąd skazał dwóch mężczyzn na 10 i 17 miesięcy pozbawienia wolności za dokonanie brutalnego gwałtu na czternastoletniej dziewczynie. Trzeci z nich całkowicie uniknął więzienia.

Do zdarzenia doszło 30 lipca br. w Oslo. Trzech mężczyzn zaczepiło dziewczynę w podmiejskim pociągu. Zaciągnęli ją do mieszkania, zmuszali do wzięcia narkotyków, po czym brutalnie gwałcili. Po wszystkim czternastolatka usiłowała odebrać sobie życie.

Sprawcy to osiemnastoletni Mohamed Elmi oraz dwóch dwudziestojednolatkówch: Abdirizak Nur Ali i Mohamed Abdirisak Mohamed. Początkowo oskarżono ich o dokonanie zbiorowego gwałtu, za który grozi sankcja 21 lat pozbawienia wolności, jednak prokurator uznał, że nie było w tej sprawie wystarczających dowodów. W konsekwencji pierwszy z nich otrzymał karę 344 godzin prac społecznych. Pozostałych skazano na 10 i 17 miesięcy pozbawienia wolności za obcowanie płciowe z nieletnią. Pomimo faktu, że ich nazwiska są znane, poszczególne media norweskie odmawiają ich publikacji, aby czyn nie kojarzył się jednoznacznie z imigrantami.

„Problem ten jest bagatelizowany przez liberałów i feministki, ponieważ w większości przypadków sprawcami tych przestępstw są imigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu” – możemy przeczytać na portalu infowars.com.

Źródło: telewizjarepublika.pl

KRaj

Za: PoloniaChristiana - pch24.pl (2015-11-01) | http://www.pch24.pl/imigranci-z-afryki-zgwalcili-14-letnia-dziewczyne--jednego-z-nich-skazano-na-prace-spoleczne,39120,i.html

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content