Aktualizacja strony została wstrzymana

Koszulka z Marksem, występ u boku Komunistycznej Partii Polski – Adrian Zandberg z Razem

Przemysław Wipler z partii KORWiN udostępnił fotografię i nagranie z udziałem zyskującego popularność polityka partii Razem, Adriana Zandberga.

„Dlaczego Adrian Zandberg ma taką brodę? Może by nie rozpoznać w nim tego gentelmana w koszulce z Marksem, otoczonego przez ludzi z zaciśniętymi pięściami (komunistyczny odpowiednik nazistowskiego „heil Hitler”…)” – napisał Wipler na swoim profilu na portalu społecznościowym, zamieszczają poniższą fotografię.

Nieco później udostępnił również nagarnie video z 1 maja 2006 roku, gdy Zandberg, jako przedstawiciel Młodych Socjalistów, brał udział w wiecu z udziałem m.in. organizacji „Czerwony Kolektyw-Lewicowa Alternatywa oraz Komunistycznej Partii Polski.

„Z okazji dnia promocji Adriana Zandberga i jego ekipy wrzucam marsz na którym przemawiał m.in razem z przedstawicielką Komunistycznej Partii Polski. „Wolność, równość i socjalizm!” – chcą biednej i zagubionej Polski. Partia KORWiN chce dumnej i bogatej!” – skomentował nagranie Przemysław Wipler.

Facebook.com/ Kresy.pl

Za: Kresy.pl (22 października 2015) – („Koszulka z Marksem, występ u boku Komunistycznej Partii Polski – Adrian Zandberg z Razem [+FOTO]”)

 


 

Kukiz o Zandbergu: „Nie widzę różnicy między noszeniem portretu Marksa, a portretem Hitlera na piersiach”

Brukowce okrzyknęły socjalistę Adriana Zandberga „zwycięzcą” debaty z udziałem liderów partii. Lewicowy aktywista nie kryje się z sympatią dla komunistycznych doktrynerów i zbrodniarzy, chodząc w koszulkach z podobiznami Karola Marksa i Ernesto Guevary. „Nie widzę różnicy między noszeniem portretu Marksa, a portretem Hitlera” – skomentował Paweł Kukiz.

Polskojęzyczne brukowce jednogłośnie okrzyknęły Adriana Zandberga „zwycięzcą” debaty przedwyborczej. Te same media przytaczają garść faktów z życia kandydata do Sejmu. Początkowo był on działaczem młodzieżówki Unii Pracy, później zaś jednym ze współtwórców organizacji Młodzi Socjaliści. Koledzy Zandberga wspominają o jego fascynacji dla komunistycznego zbrodniarza Ernesto Guevary. Koszulka z podobizną „Che” oraz arafatka miały być znakiem rozpoznawczym lewicowego aktywisty.

Wśród postulatów politycznych Zandberga znajduje się uznanie równego statusu małżeństw i związków homoseksualnych, wprowadzenie obowiązkowej edukacji seksualnej w szkołach, a także ustanowienie 75-procentowego podatku dla najbogatszych.

Ostatnio członek Partii Razem sięgnął głębiej w swoich ideowych korzeniach, eksponując na swej piersi wizerunek Karola Marksa. Do sprawy odniósł się Paweł Kukiz w TVN24. –  Pamiętam trochę komunizmu, mój dziadek został zamordowany przez bolszewików we Lwowie. Nie widzę różnicy między noszeniem portretu Marksa, a portretem Hitlera na piersiach – powiedział muzyk i lider ruchu Kukiz’15.

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2015-10-22)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Żydokomunistyczne gówniarstwo promowane przez żydokomunistów zarządzających mediami w Polsce. Ot, i najkrótsze a zarazem najbardziej dogłębne podsumownie.

Za:
Deprecated: preg_replace(): Passing null to parameter #3 ($subject) of type array|string is deprecated in /home/bibulaco/public_html/wordpress/wp-includes/kses.php on line 1745