Władze Autonomii Palestyńskiej: Kara śmierci za sprzedaż nieruchomości Żydom

Aktualizacja: 2009-04-7 11:46 am

Władze Autonomii Palestyńskiej wydały ostrzeżenie aby pod surowymi karami, włącznie z karą śmierci nie sprzedawać ziemii i innych własności Żydom.

Osoby, które złamią te zakazy będą oskarżone o “zdradę stanu”, tak jak to nakazuje nauczanie Islamu  – powiedział Sheik Tayseer Rajab Tamimi, główny sędzia Autonomii Palestyńskiej. Tamimi powiedział, że złamanie zakazu jest “ciężkim grzechem”.

Zakaz obejmuje sprzedaż nieruchomości i ziemii i dotyczy również agentów nieruchomości i wszelkich pośredników transakcji. Sędzia Tamimi zakazał również wynajmowania domów Żydom.

Opracowanie Bibula Information Services (B.I.S.) – www.bibula.com – na podstawie: JPost

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=8286 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]