Pat Robertson: straszny terrorystyczy atak pod koniec 2007 roku

Aktualizacja: 2007-01-3 12:00 am

Znany tele-ewangelista Pat Robertson powiedział we wtorek, 2 stycznia 2007 roku, że jakiś straszny, terrorystyczy akt przeciwko Stanom Zjednoczonym, będzie miał miejsce pod koniec 2007 roku. “Mówię, że niekoniecznie będzie to [atak] nuklearny” – powiedział w wywiadzie podczas programu telewizyjnego The 700 Club w sieci telewizyjnej Christian Broadcasting Network, bowiem “Nasz Pan nie powiedział, że to będzie [atak] nuklearny, ale wierzę, że będzie to coś podobnego do tego”, co spowoduje “masowe ofiary”. Baptysta Pat Robertson powiedział, że “wielkie miasta amerykańskie i być może miliony ludzi będzie ofiarami ataku, który może nastąpić w okolicach września”. “Mam dość dobry rachunek przepowiedzeń” – mówi Robertson.

 

KOMENTARZ BIBUŁY: “Strzeżcie się fałszywych proroków…” – to po pierwsze. Po drugie – jakiż to “Pan” podpowiada do ucha Robertsona? A po trzecie – każdemu w dzisiejszych czasach nietrudno jest o podobną rewelację, wszak świat wisi na włosku wielkiego konfliktu, prowokowanego i oczekiwanego zresztą przez millenistów czy innych obłąkańców w rodzaju Robertsona. Poza tym, oglądajcie Apocalypto Mela Gibsona, by zobaczyć jak bezbożna, albo inaczej – czcząca fałszywych bogów, cywilizacja sama ginie!

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=828 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]