Aktualizacja strony została wstrzymana

Braun: Kukiz? Niech idzie z Bogiem

W wywiadzie dla „Najwyższego Czasu!” Grzegorz Braun odpowiedział na zarzuty jakie pośrednio postawił mu Paweł Kukiz w rozmowie z „Gazetą Wyborczą”.

Paweł Kukiz powiedział, że będzie chciał sprawdzić czy Braun jest „żydożercą”, albo „arabofobem”.

Pan Paweł Kukiz, najwyraźniej nie mając pojęcia, co rzeczywiście można przeczytać w moich wypowiedziach, aportuje po prostu kolejną piłeczkę rzuconą mu przez „Wyborczą”„- odpowiedział Grzegorz Braun. „Nie będę komunikował się za pośrednictwem prasy z panem Kukizem, któremu tak łatwo przyszło wziąć udział w nagonce na mnie. Ale ogłaszam wśród Szanownych Czytelników „NCz!” mały plebiscyt: proszę o wskazanie jakiejkolwiek mojej wypowiedzi, która mogłaby zaświadczyć moje ewentualne rasistowskie resentymenty” – mówi Braun.

Grzegorz Braun opowiedział też jak wyglądały jego dotychczasowe kontakty z Pawłem Kukizem.

Nie miałem dotąd osobiście do czynienia z panem Pawłem Kukizem – poza zdawkową wymianą zwrotów grzecznościowych w studiu telewizyjnym przed i po majowej debacie. Moja wcześniejsza inicjatywa kontaktu, jeszcze na etapie kampanii prezydenckiej, nie została podjęta. (…) Pan Paweł Kukiz szereg razy w telewizji i na łamach prasy zapowiadał, że właśnie dzwoni do Brauna. Ja informuję, że nic takiego nie zaszło. Pan Paweł Kukiz znalazł jednak czas, żeby wdawać się z funkcjonariuszami gadzinowej prasy w rozważania na temat mojego mniemanego „antysemityzmu”. Bóg z nim” – powiedział Grzegorz Braun.

„Najwyższy Czas”/Stefczyk.info/KRESY.PL

Za: Kresy.pl (29 lipca 2015) | http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/braun-kukiz-niech-idzie-z-bogiem

Skip to content