Ujawnił „taśmy prawdy” aborcyjnego giganta: „inspirowały mnie Msza Święta trydencka, orędzie fatimskie oraz papież Franciszek”

David Daleiden ujawnił nagarnia ukazujące przerażającą prawdę o kulisach przemysłu aborcyjnego.  W rozmowie z „Rzeczpospolitą” podkreślił, iż „miał trzy inspiracje w swoim działaniu, mianowicie Mszę Świętą trydencką, orędzie Matki Boskiej Fatimskiej i osobę Jego Świątobliwości, papieża Franciszka”.

„Zawsze czułem, że Boże Miłosierdzie, które objawia się w Kościele katolickim poprzez jego pradawne rytuały mistyczne oddanie oraz mądrość jego pasterzy, jest na tyle silne, że pokona każde zło” – stwierdził Daleiden.

Opinia publiczna przeżyła szok po opublikowaniu taśm.  Daleiden podkreśla, że treść następnych nagrań, które opublikują będą tak samo szokujące i obciążające, jak poprzednie. 

Na jednym z nich, dr Deborah Nucatole, przy sałatce w jednej z restauracji w Los Angeles opowiada pewnej parze o szczegółach procedury aborcyjnej i „cenach” poszczególnych organów abortowanego dziecka.

 – Powiedziałbym, że wiele osób chce wątrobę – mówi lekarka z centrum PlannedParenthood w Los Angeles. – I z tego powodu, większość aborcjonistów wykonuje zabieg monitorując jego przebieg za pośrednictwem USG, by wiedzieć, gdzie umieszczać kleszcze. Tym co ogranicza szybkość procedury jest czaszka. Czaszka w zasadzie jest największą częścią – mówiła.

 „Chciałbym, aby cały świat dowiedział się, co Planned Parenthood robi z dziećmi, które lekarze z tej organizacji zabijają podczas aborcji” – podkreśla rozmówca „Rzeczpsopolitej”. Jego zdaniem należy zakończyć dofinansowanie dla tej organizacji i rozpocząć dochodzenie odnośnie zbrodni dokonywanych w klinikach” „Uważam, że należy natychmiast wstrzymać  finansowanie dla PP ze źródeł publicznych, gdy zostanie ustalone, jak i czy w tych organizacjach jest łamane prawo. Wyjaśnić to powinno dochodzenie na poziomie federalnym i stanowym”.

Według amerykańskiego prawa  sprzedaż lub nabycie ludzkiej tkanki płodowej jest przestępstwem zagrożonym karą do 10 lat więzienia i grzywną w wysokości do 500 tys. dolarów.

Źródło:  „Rzeczpospolita”

mar

Za: PoloniaChristiana - pch24.pl (2015-08-03) | http://www.pch24.pl/ujawnil-tasmy-prawdy-aborcyjnego-giganta---inspirowaly-mnie-msza-swieta-trydencka--oredzie-fatimskie-oraz-papiez-franciszek-,37320,i.html

Skip to content