Ujawnił „taśmy prawdy” aborcyjnego giganta: “inspirowały mnie Msza Święta trydencka, orędzie fatimskie oraz papież Franciszek”

Aktualizacja: 2015-08-3 9:22 am

David Daleiden ujawnił nagarnia ukazujące przerażającą prawdę o kulisach przemysłu aborcyjnego.  W rozmowie z „Rzeczpospolitą” podkreślił, iż „miał trzy inspiracje w swoim działaniu, mianowicie Mszę Świętą trydencką, orędzie Matki Boskiej Fatimskiej i osobę Jego Świątobliwości, papieża Franciszka”.

„Zawsze czułem, że Boże Miłosierdzie, które objawia się w Kościele katolickim poprzez jego pradawne rytuały mistyczne oddanie oraz mądrość jego pasterzy, jest na tyle silne, że pokona każde zło” – stwierdził Daleiden.

Opinia publiczna przeżyła szok po opublikowaniu taśm.  Daleiden podkreśla, że treść następnych nagrań, które opublikują będą tak samo szokujące i obciążające, jak poprzednie. 

Na jednym z nich, dr Deborah Nucatole, przy sałatce w jednej z restauracji w Los Angeles opowiada pewnej parze o szczegółach procedury aborcyjnej i „cenach” poszczególnych organów abortowanego dziecka.

 – Powiedziałbym, że wiele osób chce wątrobę – mówi lekarka z centrum PlannedParenthood w Los Angeles. – I z tego powodu, większość aborcjonistów wykonuje zabieg monitorując jego przebieg za pośrednictwem USG, by wiedzieć, gdzie umieszczać kleszcze. Tym co ogranicza szybkość procedury jest czaszka. Czaszka w zasadzie jest największą częścią – mówiła.

 „Chciałbym, aby cały świat dowiedział się, co Planned Parenthood robi z dziećmi, które lekarze z tej organizacji zabijają podczas aborcji” – podkreśla rozmówca „Rzeczpsopolitej”. Jego zdaniem należy zakończyć dofinansowanie dla tej organizacji i rozpocząć dochodzenie odnośnie zbrodni dokonywanych w klinikach” „Uważam, że należy natychmiast wstrzymać  finansowanie dla PP ze źródeł publicznych, gdy zostanie ustalone, jak i czy w tych organizacjach jest łamane prawo. Wyjaśnić to powinno dochodzenie na poziomie federalnym i stanowym”.

Według amerykańskiego prawa  sprzedaż lub nabycie ludzkiej tkanki płodowej jest przestępstwem zagrożonym karą do 10 lat więzienia i grzywną w wysokości do 500 tys. dolarów.

Źródło:  „Rzeczpospolita”

mar

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=82678 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]