Aktualizacja strony została wstrzymana

„Intronizatorzy Chrystusa na Króla Polski, to intronizatorzy Putina”. Z kim walczy portal Fronda?

Niestrudzenie tropiący „ruskich agentów” portal Fronda.pl na ich listę wciąga coraz to nowe osoby i środowiska. Zaktualizowany wykaz „putinowskich pionków” obejmuje także… zwolenników Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski!

Fronda.pl nieomieszkała po raz kolejny ostrzec swoich czytelników przed Grzegorzem Braunem. Tym razem okazją do „straszenia” reżyserem stał się wydany przez niego oraz Zbigniewa Stonogę wspólny komunikat.

Były kandydat na prezydenta i Zbigniew Stonoga ujawnili, że pracują nad wspólnym projektem politycznym.

„Są jak ogień i woda? Nie, to zużyte karty moskiewskiej gry na polskiej szachownicy politycznej. Przestrzegaliśmy przed Braunem: nad-katolikiem i nad-patriotą. Epatującym Polaków wrogością do rewolty na Majdanie, antysemickimi, antyeuropejskimi, antyamerykańskimi i silnie proputinowskimi poglądami” – czytamy w komentarzu „Pionki Moskwy idą na ostatni bój…?”.

Fronda.pl może jednak odetchnąć z ulgą, gdyż jak sama stwierdza „Targowica na szczęście w defensywie. Przyglądajmy się im jak odchodzą w niebyt ostatnie prorosyjskie pionki, moskiewscy fighterzy Putina. Lista  jest długa … czas pokaże, że jeszcze dłuższa”.

Przyszedł wreszcie czas na wspomniany wykaz „putinowskich pionków”, obejmuje on „wykreowaną przez Moskwę jako jako tzw. Prawicę: Korwin -Mikke, Michalkiewicz, Braun, Ruch Narodowy, Max-Kolonko, Kowalski, Gorzelik i RAŚ, Piskorski i Zmiana, katyńscy motocykliści Putina, czyli Wiktor Węgrzyn i koledzy, ks. Isakowicz-Zaleski, który publicznie zadeklarował poparcie dla polityka chcącego legalizacji prostytucji i marihuany w Polsce, prof. Łagowski, etc. Długa jest również lista ich medialnych sługusów: Gazeta Warszawska, Polska Niepodległa,  Najwyższy czas, Myśl Polska, Fides et Ratio, Kresy.pl, Prawy.pl, Konserwatyzm.pl, jak również Intronizatorzy Chrystusa na Króla Polski, czyli zwykli intronizatorzy Putina”.

Dla odwiedzających mniej lub bardziej regularnie Frondę.pl czytelników skład listy nie stanowi prawie żadnego zaskoczenia. Jednak „prawie robi różnicę”!

Zakwalifikowanie wielu tysięcy pobożnych katolików modlących się co dzień o Intronizację Chrystusa na Króla Polski jako „moskiewskich pionków” jest wysoce oburzające. Jednak określenie ich mianem „zwykłych intronizatorów Putina” zakrawa na bluźnierstwo! Cóż bowiem „społeczne panowanie Chrystusa” ma wspólnego z putinem?

Można przypuszczać, że opisana lista jest nie tylko efektem pewnych obsesji trawiących portal Fronda.pl ale i indeksem środowisk, które poprzez swoje zaangażowanie w pewne sprawy lub niepodzielających np. judeoentuzjastycznych przekonań naraziły się redakcji. Czy jednak posługiwanie się „wytrychem” putinowskiej agentury w załatwianiu prywatnych porachunków nie przystoi z pewnością portalowi mieniącemu się „poświęconym”?

luk

Za: PoloniaChristiana - pch24.pl (2015-07-20) | http://www.pch24.pl/-intronizatorzy-chrystusa-na-krola-polski--to-intronizatorzy-putina---z-kim-walczy-portal-fronda-,37077,i.html

Skip to content