Cztery tomy akt śledztwa w sprawie „afery taśmowej” w Internecie. Będą kolejne

Na facebookowym profilu Zbigniewa Stonogi udostępniona została pełna dokumentacja śledztwa w sprawie tzw. afery taśmowej. Światło dzienne ujrzały cztery tomy akt, czyli łącznie około 3000 stron. Stonoga zapowiada dalsze publikacje, które mają być jeszcze boleśniejsze dla świata polityki i biznesu.

W opublikowanych materiałach sprawy padają nazwiska wielu znanych osób, w tym między innymi biznesmena Jana Kulczyka, byłego posła PO Pawła Grasia, lidera SLD Leszka Millera czy oraz szefa CBA Pawła Wojtunika. Dane świadków w sprawie nie zostały zamazane i każdy zainteresowany może poznać nie tylko przebieg śledztwa i treść złożonych zeznań, ale i dane świadków. Prokuratura Okręgowa potwierdziła autentyczność publikowanych w Internecie akt. W związku z tym szef CBA otrzymał dziś większą ochronę BOR.

Stonoga napisał na swoim profilu na Facebook.com, że dzieli się tymi materiałami ze społeczeństwem by afera nie została zatuszowana przez rządzących. Zapewnia jednak, że nie rozpowszechnia utajnionych materiałów a jedynie pokazuje to, co od dłuższego czasu „wisi na chińskich portalach”.

Na nagraniu zamieszczonym wczoraj w sieci Stonoga powiedział: Dobry wieczór, komuniści. Witam was złodzieje z Wiejskiej. Jak tam humorki? Dobre? Bo mój jest wyśmienity. (…) Piąty i szósty tom wiecie, że dobijający.

Źródło: dziennik.pl

MWł

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2015-06-09)

 


 

„Afera podsłuchowa FULL.rar” – do ściągnięcia z serwera MEGA (663.MB)

 


 

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content