Sprzedawała samochody. Teraz pokieruje Polską Agencją Kosmiczną

Aktualizacja: 2015-06-7 12:24 pm

Dyrektorem Biura Organizacyjnego w Polskiej Agencji Kosmicznej zostanie Katarzyna Tylingo-Chmielewska z Gdańska. Poprzednio zajmowała się sprzedażą samochodów.

Kancelaria Premiera ujawniła kandydata wybranego na stanowisko dyrektora biura organizacyjnego Polskiej Agencji Kosmicznej. Wybór padł na Katarzynę Tylingo-Chmielewską, która – jak podkreśla kancelaria – „daje gwarancję wykonywania obowiązków służbowych na najwyższym poziomie”.

Katarzyna Tylingo-Chmielewska z wykształcenia jest klimatologiem. Ma 42 lata i dotąd zajmowała kierownicze stanowisko w handlu. Pracowała w salonie dilera Opla w Gdańsku.

Rekrutacji od początku towarzyszyły kontrowersje. Na dostarczenie dokumentów Kancelaria dała zainteresowanym… dwa dni. Zgłosiły się dwie osoby, choć wymagania nie były szczególnie restrykcyjne.

Budżet Polskiej Agencji Kosmicznej na ten rok to 10 milionów złotych.

Źródło: rp.pl

mat

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=81865 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]