Braun w „Trójce”: ja już wygrałem wybory, ponieważ tu zasiadam i mogę w eter puszczać treści dotychczas tutaj nie publikowane

Aktualizacja: 2015-04-24 10:24 am

Ja już wygrałem wybory, ponieważ tu zasiadam i mogę w eter puszczać treści dotychczas tutaj nie publikowane. Mogę mówić, że na terenie Polski realizowany jest scenariusz kondominium rosyjsko-niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym. I to jest duży sukces – oświadczył Grzegorz Braun radiowej „Trójce”.

Kandydujący na urząd prezydenta Grzegorz Braun był gościem „Wyborczego salonu politycznego Trójki”. W rozmowie z Marcinem Zaborskim podkreślił, że w jego zdaniem „polskie prawo jest niegodziwe. Jest wymierzone w wiarę, rodzinę i własność Polaków”.

Rząd warszawski, którego z poczucia patriotyzmu nie nazywam nawet polskim, w ostatnich dniach zaangażował się w promocję pigułek wczesnoporonnych dla nieletniej dziatwy szkolnej. Młodzież, która nie może kupić piwa, z woli pań i panów ministrów i premierów może się zaopatrzyć w środki wczesnoporonne – uważa Braun. Jak podkreślił kandydat na prezydenta, „nasze Państwo postkomunistczne, neoeurosowieckie inwazyjnie ingeruje w życie polskiej rodziny”.

Według Grzegorza Brauna jak najszybciej powinna zapaść decyzja o wystąpieniu Polski z UE. – Trzeba wszcząć procedurę secesyjną. To jest określone przez prawo europejskie. Jako polski państwowiec marzę o tym, by to jednak władza polska była suwerenna na naszym terytorium – powiedział. – Były czasy, że ludzie wierzyli, iż ziemia jest płaska. Troszkę się rozglądneliśmy się po świecie i stwierdziliśmy, że jest inaczej – odpowiedział Braun, pytany o sondaże wskazujące poparcie dla pozostania Polski w UE.

Pytany na czym polega proponowana przez niego monarchia katolicka, reżyser odpowiedział: „Władza musi uznawać nad sobą wyższą sankcję. Nie możemy dalej obracać się w kręgu demokratycznego frazesu wmawiającego ludziom, że to lud, naród jest źródłem prawa. Muszą istnieć sprawy, które nie podlegają głosowaniu”. – Ja już wygrałem wybory, ponieważ tu zasiadam i mogę w eter puszczać treści dotychczas tutaj nie publikowane. Mogę mówić, że na terenie Polski realizowany jest scenariusz kondominium rosyjsko-niemieckiego – podsumował Grzegorz Braun.

I na koniec ciekawostka. Na stronie „Trójki”, gdzie można odnaleźć nagranie całości rozmowy z Grzegorzem Braunem, odnajdziemy niepełny cytaz ze słów gościa „Wyborczego salonu politycznego Trójki”. Jaki słów brakuje? By uzyskać na to pytanie odpowiedź wystarczy porównać:

Ja już wygrałem wybory, ponieważ tu zasiadam i mogę w eter puszczać treści dotychczas tutaj nie publikowane. Mogę mówić, że na terenie Polski realizowany jest scenariusz kondominium rosyjsko-niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym. I to jest duży sukces – oświadczył Grzegorz Braun.

Oto wersja z oficjalnej strony:

luk

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=81361 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]