Bandyci w Brukseli decydują: nie wolno pikietować w obronie życia

Aktualizacja: 2015-03-30 9:38 pm

Fundacja Pro-Prawo do Źycia nie mogła przeprowadzić pokojowej pikiety pro-life w Brukseli. Zdecydowali o tym… bandyci. To oni przy biernej postawie policji przegonili pikietujących.

Pikietę zorganizowała Fundacja Pro-Prawo do Źycia, europoseł Michał Marusik oraz instytut Instigos. Celem zgromadzenia było przedstawienie prawdy o okrucieństwie, jakim jest aborcja.

W kraju, mieniącym się jako praworządne, o losach legalnej i pokojowej pikiety zdecydowali jednak bandyci, którzy zaatakowali zgromadzonych. Doszło do rękoczynów wymierzonych w przedstawicieli organizacji pro-life. Przez długi czas policja pozostawała bierna.

W końcu jednak mundurowi zareagowali i… zarekwirowali ukazujące zbrodnicze skutki aborcji plakaty. Następnie funkcjonariusze odprowadzili wyprowadzili zebranych z miejsca pikiety – Placu Luksemburskiego.

Jak czytamy na stronie stopaborcji.pl, po odprowadzeniu na peron kolejowy przedstawiciele Fundacji Pro usłyszeli, iż nie mogą kontynuować wizyty w Parlamencie Europejskim. Po dłuższej dyskusji otrzymali oni nakaz pozbycia się wszelkich symboli antyaborcyjnych, organizacyjnych oraz flagi narodowej (!) jako stanowiących element prowokujący do agresji. „Policja nie będzie brała odpowiedzialności za wasze bezpieczeństwo” – usłyszeli.

Źródło: stopaborcji.pl

ged

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=80812 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]