Wymóg chwili – walka z „elitami” III RP

Obserwując otaczającą nas rzeczywistość, a nie wirtualne kłamstwo, którym machina propagandowa Euroatlantyckiego Imperium Zła (US&EU) faszeruje obywateli, trudno jest uwierzyć, że ludzkość mogła dojść do tak głębokiego upadku.

Szczególnie, na obszarze Unii i jej najbliższego otoczenia, sytuacja destabilizuje się w błyskawicznym tempie.   Basen morza śródziemnego pogrąża się z chaosie.  Nie ma miejsca bezpiecznego od terrorystów.  Państwa destabilizują się i rozpadają. Dziś agencje podaja informację o rozpoczęciu przez Arabię Saudyjską wojny z powstańcami Jemenu[i], którzy praktycznie kontrolują już to państwo.  Stany Zjednoczone kontynuują swą politykę popierania wszystkich przeciw wszystkim.  Wspierają Irak i Iran w walce z kalifatem ISIS[ii], kontynuują dozbrajanie ISIS w walce z syryjskim Assadem, równocześnie wspierają swym lotnictwem armię syryjską walczącą z tymże kalifatem. No i oczywiście bombardują wszystko i wszystkich przy pomocy samolotów bezzałogowych -tzw. drones.

Histeryczna propaganda o „rosyjskiej agresji na demokratyczne państwa zachodu” uzupełniona jest prowokacyjnym przemarszem amerykańskich kolumn pancernych[iii] przez Polskę i inne kraje „naszego obozu” (UE! Nie mylić z Demoludami[iv]).  Ku uciesze gawiedzi i miejscowych prostytutek, urozmaicony jest on manewrami wojsk lądowych w Polsce, Norwegii i krajach bałtyckich.

Gorączkowe przygotowania do nuklearnego konfliktu z Rosją, pchnęły NATO do wielkich manewrów na zachodzie Europy z udziałem niedopracowanego systemu broni laserowej HELLADS[v] użytego do przechwytywania rakiet balistycznych, w rezultacie czego Lufthansa Flifght LH 1172 cudem uniknął katastrofy dwa tygodnie temu, a Germanwings Flight 9525 roztrzaskał się wczoraj w Alpach zabijając 150 osób nim podróżujących[vi].

Nie potrzeba specjalnie podkreślać, że zachodnia opinia publiczna nigdy nie uzyska informacji na ten temat, a miast niej nakarmiona zostanie kolejnym kłamstwem, jak to miało miejsce z zestrzeleniem malezyjskiego samolotu nad Donbasem przez ukraiński myśliwiec, o którą to zbrodnię oskarża się Rosje.  Pomimo to, prawdy nie da się całkowicie ukryć.  Przecieki o przyczynach katastrofy samolotu Germanwings dotarły zapewne do jej pracowników, którzy en masse nie stawiają się do pracy, licząc na doczekanie końca manewrów w domowym zaciszu[vii].  Sytuacja ta spowodowała odwołanie wielu lotów tego przewoźnika.  Nie spowodowała jednak zmitygowania Amerykanów, którzy całą parą szykują się do wojny totalnej w przestrzeni okołoziemskiej[viii].

W tej sytuacji Rosja stara się zachować zimną krew. We wczorajszym programie publicystycznym telewizji Rossia24, jeden z ekspertów wyraził pogląd, że w Waszyngtonie muszą znajdować się też osoby racjonalne, które rozumieją następstwa ewentualnego konfliktu nuklearnego.   

Niestety, w tej kwestii, Rosjanie się mylą.  Waszyngton i unijne stolice opanowane są przez szaleńców i osobników o ograniczonej zdolności rozeznawania skutków swego postępowania.  Zamiast własnego komentarza, zacytuję tu akapity z najnowszego artykułu dr Paula Craiga Robertsa, byłego ministra skarbu w administracji Reagana[ix]:

The presstitute media throughout Europe, especially in the Baltic states and Poland, is hard at work creating in people’s minds the fear of a Russian invasion. The orchestrated fear then provides the basis for the American puppet governments to beg troops and tanks and missiles from Washington, and the US military/security complex, counting its profits, is pleased to comply.

But what Russia sees is a threat, not a money-making opportunity for the US military/security complex and payoffs to the corrupt Lithuanian and Polish governments, which are increasingly perceived as neo-nazi like the government that Washington bestowed on Ukraine.

The only possible conclusion is that unless Washington collapses from its economic house of cards or is abandoned by its NATO puppet states, Washington will destroy life on earth.

Washington is the greatest evil that the world has ever faced. There is no good in Washington.Only evil.

Sprostytuowane europejskie media, zwłaszcza te w krajach bałtyckich i Polsce, pracują zawzięcie nad zaszczepieniem w ludzkich głowach strachu przed rosyjską inwazją.  Wywołany strach stanowi podstawę dla marionetkowych rządów domagania się od Waszyngtonu wojska, czołgów i rakiet, które amerykański przemysł wojskowy z chęcią zaspakaja.

Ale to Rosja widzi jako zło, a nie źródło zysków przemysłu zbrojeniowego i łapówek dla skorumpowanych rządów Litwy i Polski, które są coraz częściej widziane jako neo-nazistowskie, na modłę tego ustanowionego przez Waszyngton na Ukrainie.

Wynikiem tej sytuacji będzie unicestwienie przez Waszyngton życia na ziemi, chyba, że przed tym zawali się domek z kart, jakim jest amerykańska gospodarka, lub zostanie on opuszczony przez marionetkowych sojuszników z NATO.

Waszyngton uosabia największe zło, jakie kiedykolwiek w historii dotykało świata.  W Waszyngtonie nie ma dobra.  Tylko zło.

Tą szokującą prawdę musi pojąć nie tylko Rosja, ale i społeczeństwa zachodnie, w tym polskie.  Tylko masowe niekończące się naciski na zbrodnicze „elity”, może zmusić je do porzucenia zamiaru podporządkowania sobie Rosji przy pomocy siły militarnej, a co za tym idzie uratowanie ludzkości od zagłady.

Ignacy Nowopolski


[i] http://news.antiwar.com/2015/03/25/saudi-arabia-attacks-yemen-vows-to-restore-hadi-govt/

[ii] http://en.wikipedia.org/wiki/Islamic_State_of_Iraq_and_the_Levant

[iii] http://www.defence24.com/news_dragoon-ride-operation-in-poland-us-armoured-vehicles-passing-through-mid-eastern-europe

[iv] http://pl.wikipedia.org/wiki/Demoludy

[v] http://www.airforce-technology.com/projects/high-energy-liquid-laser-programme/

[vi] http://www.eutimes.net/2015/03/us-laser-test-destroys-germanwings-airliner-killing-150-innocent-civilians/

[vii] http://www.eutimes.net/2015/03/germanwings-crews-refuse-to-fly-after-crash-disaster/

[viii] http://www.eutimes.net/2015/03/us-prepares-for-space-warfare-citing-chinese-success/

[ix] http://www.paulcraigroberts.org/2015/03/25/lithuanians-police-state-attack-world-washingtons-attack-paul-craig-roberts/

Za: Ignacy Nowopolski Blog (26.03.2015) | http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/638748,wymog-chwili-walka-z-elitami-iii-rp

Skip to content