Poroszenko posprzeczał się z tłumem. “Nie podnoście na mnie głosu, bo was szybko sprzątną”

Aktualizacja: 2015-03-22 9:21 am

Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko posprzeczał się ze zwolnionymi pracownikami lotniska w Boryspolu. Poroszenko przekrzykiwał się z protestującymi, w pewnym momencie zwrócił się on do jednej z kobiet, aby ta nie ważyła się podnosić na niego głosu.

Poroszenko tłumaczył, że za czasów Janukowycza administracja prezydencka pochłaniała 1,5 miliarda hrywien miesięcznie, zaś obecnie na jej utrzymanie przeznacza się 800 milionów hrywien na miesiąc. Jak wyjaśniał prezydent Ukrainy, cięcia spowodowane są poszukiwaniem środków na prowadzenie wojny.

Jednak te tłumaczenia nie uspokoiły protestujących. Wyraźnie podenerowowany wzajemnym przekrzykiwaniem się Poroszenko w końcu zwrócił się do jednej z rozemocjonowanych kobiet:

“Nie podnoście na mnie głosu, bo was szybko sprzątną” – powiedział prezydent Ukrainy.

YouTube.com / Kresy.pl

Za: Kresy.pl (21 marca 2015) – “Poroszenko posprzeczał się z tłumem. “Nie podnoście na mnie głosu, bo was szybko sprzątną” [+VIDEO]”

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=80588 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]