Andrzej Duda w Londynie zapytany, czemu izraelski parlament obradował w Polsce, uciekł…

Bez odpowiedzi pozostało pytanie zadane kandydatowi PiS na prezydenta, Andrzejowi Dudzie, dlaczego izraelski Kneset obradował na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Duda potwierdził jedynie, że był obecny na obradach jako delegat polskiego parlamentu.

Izraelski Kneset obradował w Polsce 27 stycznia 2014 roku. Posiedzenie izraelskiego parlamentu odbyło się w Krakowie. Jednym z delegatów polskiego parlamentu był Andrzej Duda, obecny kandydat Prawa i Sprawiedliwości na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

ZOBACZ VIDEO: Lech Kaczyński w 2006: Armia polska jest obecna w Iraku w dużym stopniu ze względu na związki z Izraelem

Redakcja nie odpowiada za tytuły nagrań.

YouTube.com / Kresy.pl

Za: Kresy.pl (10 marca 2015) – „Andrzej Duda w Londynie zapytany, czemu izraelski parlament obradował w Polsce [+VIDEO]”


Incydent na spotkaniu Andrzeja Dudy z wyborcami. Bezdomny został wywleczony z sali

2 marca na spotkaniu kandydata Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta RP – Andrzeja Dudy, z potencjalnymi wyborcami w Elblągu doszło do nieprzyjemnego incydentu.

W pewnym momencie spotkania do głosu doszedł młody mężczyzna szarpany przez innych uczestników spotkania, który przedstawił się jako przedstawiciel młodego pokolenia, który od siedmiu lat jest zmuszony do wyjazdów zarobkowych za granicę. Swój głos wykorzystał do wyrażenia swojego żalu w stosunku do podejścia do obywateli byłego już prezydenta Elbląga Jerzego Wilka (PiS).

– Wracam do Pana bezdomny. Gdy byłem po zdarzeniu losowym i nie miałem ani MOPS-u, ani pomocy z żadnej strony, Pan mi powiedział jako prezydent Elbląga „idź pan do bezdomnych”.

Elblążanin nie miał jednak szansy na usłyszenie odpowiedzi ponieważ od razu został brutalnie wywleczony z sali przez postawnego mężczyznę.

Lokalne media wskazują także na samo zachowanie polityka PiS, które oceniają jako bezczelne i aroganckie. Były prezydent Elbląga szydzi wprost w oczy żalącego się elblążanina i kpiącym tonem odpowiada mu, że go nie zna. A już po samym wywleczeniu mężczyzny z sali pozostawał w dobrym humorze.

Za: http://pikio.pl/incydent-na-spotkaniu-andrzeja-dudy-z-wyborcami-bezdomny-zostal-wywleczony-z-sali/

Za: Wolna Polska (Marzec 11, 2015)

Za: | |

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content