Amerykański dyplomata będzie oficjalnie promować… homoseksualizm

Aktualizacja: 2015-02-12 8:28 am

Departament Stanu poinformował, że John Kerry powoła specjalnego pełnomocnika ds. „praw” homoseksualistów mieszkających w innych krajach. Amerykańska dyplomacja oficjalnie zaangażuje się w promocję postulatów homolobby.

Sekretarz Stanu ogłosi nominację specjalnego pełnomocnika ds. praw człowieka osób LGBT – potwierdził Marie Harf, rzecznik prasowy Departamentu Stanu. Jak dodała, „dyplomatą tym zostanie funkcjonariusz otwarcie przyznający się, że jest gejem, ale na razie nie dokonano jego wyboru”.

Już niedługo organizacje LGBT w Europie i Afryce cieszyć się będą wsparciem pełnomocnika amerykańskiej dyplomacji ds. homoseksualizmu.

Promowanie homoseksualizmu było priorytetem Hillary Clinton, która kierowała Departamentem Stanu w latach 2009-2013.

FLC

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=79695 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]