“Fakt”: Michał Kamiński najemnikiem izraelskiego wywiadu

Aktualizacja: 2015-01-28 3:43 pm

Michał Kamiński jest ekspertem izraelskiej firmy Prism Group zajmującej się gromadzeniem informacji gospodarczych – podaje dziennik „Fakt”.

Były polityk znajduje się obecnie w kręgach bliskich premier Ewy Kopacz. Bywa gościem w kancelarii szefowej rządu, choć jak sam deklaruje, jest tylko „dobrym znajomym pani premier”.

Kamiński zaprzecza, jakoby istniał jakiś konflikt interesów między obowiązkami zawodowymi a utrzymywaniem kontaktów z szefem rządu. – Nie mam żadnego konfliktu interesów, bo moja firma nie ma absolutnie żadnych interesów w Polsce

Z kolei na antenie Radia Zet polityk zaznaczył, że rozmowy z Ewą Kopacz dotyczą tematyki ukraińskiej. Dodał, że nie ma własnego gabinetu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, gdyż – jak mówi – nie dostał takiej propozycji.

Źródło: fakt.pl/Kresy.pl

ged

Za: Polonia Christiana – pch24.pl (2015-01-28)

Pracownik izraelskiej firmy wywiadowczej sekretarzem stanu u premier Ewy Kopacz

Michał Kamiński, który świadczy swoje usługi izraelskiej firmie Prism Group zajmującej się wywiadem gospodarczym, został sekretarzem stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Sprawę współpracy Kamińskiego z izraelską firmą ujawnił “Fakt”. “Nie mam żadnego konfliktu interesów, bo moja firma nie ma absolutnie żadnych interesów w Polsce” – tłumaczył wóczas polityk. Kamiński dodawał, ze z Ewą Kopacz rozmawiał głównie na tematy ukraińskie, zas swojego gabinetu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów nie posiada gdyż – jak zaznaczał – nie dostał takiej propozycji.

Michał Kamiński został dziś nominowany na sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Za: Kresy.pl (03 lutego 2015)

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=79354 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]