Aktualizacja strony została wstrzymana

Prezes polskiego banku: Bankowcy to kryminaliści

Prezes jednego z polskich banków powiedział anonimowo „Gazecie Wyborczej”, że to co się działo z kredytami we frankach szwajcarskich było kryminałem.

– Pomysł, że ktoś ma zdolność kredytową na 200 tys. zł, ale jeśli zdecyduje się na franki, jego zdolność rośnie do równowartości 300 tys., to jest kryminał. Mówię to z pełnym przekonaniem: KRYMINAŁ. To absolutnie sprzeczne z zasadami uczciwej bankowości. Każdy, kto ustalał zasady udzielania takich kredytów, a skończył szkołę ekonomiczną albo choćby otarł się o zasady bankowości, musiał to wiedzieć – powiedział bankowiec.

Źródło: wyborcza.pl

Opracował: GK

Za: korwin-mikke.pl (25-01-2015)


Max Kolonko oburzony pomysłami pomocy frankowiczom

Jeśli PiS będzie wyskakiwać z podobnymi propozycjami, to jest na prostej drodze do przegrania wyborów – powiedział oburzony p. Mariusz Max Kolonko.

– Jeśli przedstawiciele PiS chcą ratować rodziny w trudnej sytuacji ekonomicznej, to powinni ratować niemal połowę Polaków, którzy nie mogą związać końca z końcem zamiast bronić cwaniaków, którzy brali tanie kredyty, żyli jak królowie przez całe lata, a teraz mają ból d***, bo muszą ten kredyt spłacać – grzmiał p. Kolonko. – Dlaczego teraz cały naród ma wybawiać tych ludzi, którzy byli nieodpowiedzialni, którzy uwierzyli w deklaracje premiera Tuska? To premier Donald Tusk i PO jest odpowiedzialna za to, że ci ludzie będą teraz bankrutować – podkreślił publicysta. – Przecież cała koncepcja „zielonej wyspy” premiera Tuska oparta była o kredyt UE. A kiedy zabrakło im pieniędzy w kasie, to zaczęli wyprzedawać majątek narodowy – dodał.

Źródło: youtube.com

Opracował: GK

Za: korwin-mikke.pl (23-01-2015)

Skip to content