Kolejny homoaktywista skazany! Zarażał HIV

Dwa lata więzienia otrzymał działacz kanadyjskich środowisk LGBTQ, jeden z organizatorów tamtejszej parady równości, Elliott Youden. Zboczeniec został skazany za szantaż i zmuszenie nieletniego do seksu oralnego. Zataił przy tym, że jest nosicielem wirusa HIV.


Jak pisze portal Prawy.pl „Elliott Youden nie po raz pierwszy przekroczył prawo – wcześniej zaangażował się w relację seksualną z poznanym w internecie mężczyzną, będącym pracownikiem kanadyjskiego Ministerstwa Obrony (poznał go na portalu randkowym). Zeznał on, iż Youden szantażował go, wymuszając od niego pieniądze w zamian za zachowanie milczenia.

Jak widać kondycja finansowa homoaktywisty była bardzo słaba i zmuszała go do szantażowania. Od wspomnianego nieletniego chciał wyłudzić 500 dolarów (otrzymał 200). Tymczasem organizacja Capital Pride w której zarządzie zasiadał do niedawna Youden, a która zajmuje się organizacją spędów dewiantów, czyli organizacją tzw. parad równości, jest dłużna różnym instytucjom dziesiątki tysięcy dolarów jeszcze za organizację parad w roku 2004 i 2005, co nie przeszkadza jej w organizacji kolejnych parad.

Warto dodać, że zarażony wirusem HIV Youden jednocześnie jako członek „Legalize AIDS and Queer Ottawa” wypowiadał się w obronie Stevea Boone’a, homoseksualisty, który z premedytacją zarażał HIV inne osoby i który został określony jako „poz vampire” i ostatecznie stanął przed sądem oskarżony o trzy przypadki napaści na tle seksualnym i usiłowanie morderstwa poprzez zarażanie wirusem HIV.

Oto świat dewiantów, zupełnie jakby inny niż ten z reklamówek „kampanii przeciw homofobii”.

http://polskaniepodlegla.pl/

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2014-12-16 ) | http://marucha.wordpress.com/2014/12/16/kolejny-homoaktywista-skazany-zarazal-hiv/

Skip to content