4-latek oskarżony o… molestowanie seksualne nauczycielki

Aktualizacja: 2006-12-11 12:00 am

4-latek przytulił się do swojej nauczycielki i… został zawieszony w prawach ucznia, twierdzi ojciec dziecka, Damarcus Blackwell. Administracja szkoly La Vega Primary School w Teksasie twierdzi jednak, że stojący w kolejce do autobusu chłopiec otarł się twarzą o klatkę piersiową nauczycielki, co było “nieodpowiednim zachowaniem interpretowanym jako kontakt seksualny lub seksualne molestowanie”. Ojciec odpowiada, że interpretacja szkoły jest bezsensowana i przytulenie się czterolatka do nauczycielki trudno jest zinterpretować jako seksualny kontakt i domaga się od dyrekcji szkoły usunięcia tego zdarzenia z karty ucznia. Dyrektor centrum adwokackiego w Waco, David Davis zgadza się z ojcem, twierdząc że większość tego typu zachowań czterolatków jest niewinnych i nie mają podłoża seksualnego.

Administracja szkoły w odpowiedzi na prośbę ojca czterolatka napisała, że jakkolwiek z historii ucznia wymazana zostaje wzmianka o konktakcie seksualnym, to “prośba o wymazanie incydentu z historii ucznia, jest odrzucona”. Od tego czasu w karcie ucznia czterolatka widnieje zapis o incydencie z “nieodpowiednim kontaktem fizycznym”.

 

KOMENTARZ BIBUŁY: Poprawność polityczna w pełni! Najpierw odbiera się dzieci rodzicom, zmuszając matki do powrotu do pracy po sześciu tygodniach, a potem wsadza się je w ideologiczny system indoktrynacyjny, zaczynający się od tzw. pre-kindergarden, czyli jak w w/w przypadku przed-przygotowawczej “szkoły”, aż po studia. W ten sposób realizuje się jeden z zasadniczych punktów Manifestu Komunistycznego, czyli stworzenie właśnie indoktrynacyjnego systemu “edukacji”, przez który każdy osobnik przejść musi jak przez magiel. Odebranie tak małych dzieci rodzicom rodzi oczywiście takie a nie inne sytuacje, lecz tu na straży stoją rygory poprawności politycznej. Nie, dziś nauczyciel nie może może dotknąć dziecka, nie może też postawić jakiegoś chuligana w kącie by klęczał na grochu – nie, wtedy naruszana jest “godność” dziecka, a nauczyciel oskarżany o “molestowanie”. Paranoja liberalnej koncepcji wychowania, do kwadratu.

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=785 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]