Krytykujesz „tęczowych”, możesz stracić pracę. Homolobby czuwa!

Szef ochrony przeciwpożarowej Atlanty, Kelvin J. Cochran został zawieszony (na razie) w prawach pracownika. Przyczyną tej decyzji  jest publikacja przez Cochrana książki ostro krytykującej homoseksualizm i wszelkie nietradycyjne formy współżycia.  W książce „Któż ci powiedział, że jesteś nagi?” (cytat z „Księgi Rodzaju”) nazywa on homoseksualizm „wypaczeniem”.

Teraz przeciwko Cochranowi, który ma za sobą 28 lat pracy w straży pożarnej, wszczęto dochodzenie, które ma udowodnić czy nie naruszył on prawa miasta Atlanta w kwestii dyskryminacji. Na czas zawieszenia Cochan nie będzie otrzymywał wynagrodzenia.

„Nieczystość to całkowite zaprzeczenie czystości. Nieczystością może być na przykład sodomia, homoseksualizm, rozmaite formy perwersji seksualnej” – pisze w swojej książce. Zachowania seksualne nazywa nikczemnymi, wulgarnymi, a przede wszystkim niestosownymi.

Na 162 stronach swojej książki, Cochran stworzył mały przewodnik dla mężczyzn, jak należy rozważać Pismo Święte.

Mer Atlanty ostro potępił książkę. Od razu po ukazaniu się nazwał ją dyskryminującą. Początkowo Cochran dystrybuował książkę tylko w gronie swoich najbliższych współpracowników. Dziś jednak książka strażaka z Atlanty zdobywa coraz większą popularność i dostępna jest w księgarniach wielu krajów świata.

Źródło „Christian News”, „The Washington Post”

ChS

Za: Polonia Christiana - pch24.pl (2014-12-08) | http://www.pch24.pl/krytykujesz-teczowych--mozesz-stracic-prace--homolobby-czuwa-,32560,i.html

Skip to content