Krytykujesz „tęczowych”, możesz stracić pracę. Homolobby czuwa!

Aktualizacja: 2014-12-8 9:57 am

Szef ochrony przeciwpożarowej Atlanty, Kelvin J. Cochran został zawieszony (na razie) w prawach pracownika. Przyczyną tej decyzji  jest publikacja przez Cochrana książki ostro krytykującej homoseksualizm i wszelkie nietradycyjne formy współżycia.  W książce „Któż ci powiedział, że jesteś nagi?” (cytat z „Księgi Rodzaju”) nazywa on homoseksualizm „wypaczeniem”.

Teraz przeciwko Cochranowi, który ma za sobą 28 lat pracy w straży pożarnej, wszczęto dochodzenie, które ma udowodnić czy nie naruszył on prawa miasta Atlanta w kwestii dyskryminacji. Na czas zawieszenia Cochan nie będzie otrzymywał wynagrodzenia.

„Nieczystość to całkowite zaprzeczenie czystości. Nieczystością może być na przykład sodomia, homoseksualizm, rozmaite formy perwersji seksualnej” – pisze w swojej książce. Zachowania seksualne nazywa nikczemnymi, wulgarnymi, a przede wszystkim niestosownymi.

Na 162 stronach swojej książki, Cochran stworzył mały przewodnik dla mężczyzn, jak należy rozważać Pismo Święte.

Mer Atlanty ostro potępił książkę. Od razu po ukazaniu się nazwał ją dyskryminującą. Początkowo Cochran dystrybuował książkę tylko w gronie swoich najbliższych współpracowników. Dziś jednak książka strażaka z Atlanty zdobywa coraz większą popularność i dostępna jest w księgarniach wielu krajów świata.

Źródło „Christian News”, „The Washington Post”

ChS

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=78337 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]