Minister chwali i nagradza działania policji 11 listopada

Aktualizacja: 2014-12-4 2:28 pm

Wbrew licznym kontrowersyjnym nagraniom i relacjom obywateli uczestniczących w tegorocznym Marszu Niepodległości, minister spraw wewnętrznych Teresa Piotrowska uznała za stosowne pochwalić policjantów za ich działania w czasie tego wydarzenia.

Wczoraj, w siedzibie Oddziału Prewencji w Piasecznie minister, wraz Komendantem Głównym generałem Markiem Działoszyńskim, wyróżniła funkcjonariuszy “szczególnie zasłużonych przy zabezpieczeniu tegorocznych obchodów Święta Niepodległości”. Było to 110 policjantów z Komendy Stołecznej Policji oraz Komend Wojewódzkich Policji w Łodzi, Olsztynie, Bydgoszczy, Białymstoku, Kielcach, Lublinie i Radomiu.

Komendatn Główny twierdził, że “działania były w pełni profesjonalne” a funkcjonariusze “nie dali się sprowokować”. Minister Piotrowska powiedziała zaś, że “Tą postawą, tym, co się wydarzyło 11 listopada, zasłużyliście na wdzięczność Polaków”.

policja.pl/kresy.pl

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=78246 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]