Ukraiński generał: Ukrainą rządzą syjonistyczni żydzi i masoneria

Oświadczam tym, którzy będą to oglądać, że Turczynow, Jaceniuk, Tiahnybok i inni im podobni, oświadczam otwarcie i wiem, że to jest fakt. Źe są oni sponsorowanymi agentami CIA z USA. Co więcej, Jaceniuk jest pierwszym zastępcą szefa masonerii na Ukrainie. A głową masonerii jest, jeśli o tym nie wiecie, Pinczuk. Kuzyn Kuczmy.

I wszystkie te kłamstwa jakie miały tu miejsce, i te wszystkie rozkazy, Janukowycz był tylko marionetką w rękach Pinczuka, Kuczmy i Krawczuka. To oni go sprzedali. To oni dali mu rozkaz użyć czy nie użyć Berkutu, dać im pozwolenie na atak czy też nie. I w końcu gdy ludziom pozwolono wziąć broń do ręki, zostali pogardliwie sprzedani.

Jest to głównie zasługa Krawczuka i Kuczmy. To jest ich robota. Ponieważ, jak większość z was nie wie, Kuczma po tzw. zwycięstwie pomarańczowej rewolucji, nie został nawet tknięty, dzięki Pińczukowi. Amerykanie zwrócili mu pieniądze, które zostały zabrane z konta w momencie aresztowania i teraz on sobie spokojnie żyje. A to, że sprzedali Janukowycza, choć nie jestem jego zwolennikiem, nie twierdzę, że jest dobry, nie jest dla mnie kobietą, którą miałbym kochać lub nienawidzić, nie był w porządku w wielu sprawach, choć rzeczywiście pozostaje legalnym prezydentem. Czy tego chcemy, czy też nie. Czy ci śmierdzący banderowcy tego chcą czy też nie.

Męczy mnie już to wysłuchiwanie, każdy może obrażać osobę, ale przede wszystkim musimy sobie uzmysłowić jaki jest motyw tego wszystkiego, co jest przyczyną. Niewiele ludzi wie, że sprawcą głównych zamieszek są Akhmetov, Rinat Leonidowicz, Kołomojski, głowa Światowego Kongresu Żydów. Firtasz i inni im podobni. Ci oligarchowie.

Na początku wyglądało to jakby dwa klany walczyły o posadę, tak jak to było w 2005 roku. A teraz jest to po prostu bezpośrednia okupacja Ukrainy przez USA przez podstawionych agentów. Nie boję się tego, nie mam nic by się obawiać. Dzięki Bogu mam siłę by to wytrzymywać. Ale moja żona tu została (w Kijowie), i nie tylko żona.

Wiele ludzi chce się przyłączyć do Rosji, bardzo wielu oczekuje tylko od niej pomocy, by oczyścić Świętą Ruś z inwazji czerwono-brązowej plagi i amerykańskich syjonistów.

Nie jestem antysemitą, broń Boże, jestem internacjonalistą. Jestem człowiekiem wyrosłym w duchu radzieckiego internacjonalizmu. Niech ludzie nie myślą, że czuję nienawiść wobec zwykłych żydów. Nie można ich za wszystko winić, oni także cierpią z rąk swoich magnatów, tzw. ortodoksyjno-judaistycznych organizacji Hasydów, w szczególności Chabadu (Lubawicz), który kieruje tą czarną ucztą. Tak więc nikt nie może mnie oskarżyć o antysemityzm.

I na koniec mogę wam powiedzieć jak to się mówi w Odessie, kto jest semitą, a kto antysemitą – semici to są ci, którzy piją przed 19-tą, a antysemici to ci, którzy piją po 19-tej. Tak się mówi w Odessie, uwielbiam ten odeski humor, prawdziwy stary odeski humor.

Ale nienawidzę to co się tu stało, jak sceny na Majdanie, gdy protestowali przedstawiciele kościoła Greko-katolickiego, przedstawiciele kościoła Autocefalów – samoświatów, z którego wierni chodzili i pokazywali Niemcom rodziny, których synowie walczyli na froncie czy też byli w partyzantce. A także przedstawiciele tzw. kijowskiego pseudo-patriarchatu, którego Papież nawet nie uznał. Są oni pod wodzą Michała Denisenko, który z jakichś powodów każe się nazywać Filaretem, na którego rzucono klątwę za grzechy wobec kościoła – matki. Teraz on próbuje… w szczególności połączył się z Prawym Sektorem, w szczególności ze Swobodą, którą jest organizacją faszystowską, a jej nazwa tylko parawanem. Jej prawdziwa nazwa to Socialistyczno-Nacjonalistyczna Partia Ukrainy, wszyscy o tym wiedzą. Używają tej nazwy, bo wiedzą, że z prawdziwą nie mogli by wejść do polityki.

Wtedy wprowadzili przepisy … jest taki zastępca, Bryginiec, nie pamiętam dokładnie nazwiska, ale wiem to na 100%, że mieli zakazać działania Patriarchatowi Moskiewskiemu, mieli wprowadzić zakaz mówienia po rosyjsku pod rygorem kary kryminalnej. To wszystko jest dzieło tych ultra-prawicowców z pomocą Amerykanów. Faszystów, gdyż inaczej ich nazwać nie mogę. Światowych imperialistów. To wszystko.

Na podst. nagrania wideo: Ukrainian General reveals the Jewish control of Ukraine.
Nagranie pochodzi jeszcze z 7 marca 2014, zostało dokonane w Simferopolu. jest to wypowiedź generała-pułkownika Jana Kazemirowicza.

http://www.monitor-polski.pl

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2014-11-25) | http://marucha.wordpress.com/2014/11/25/ukrainski-general-ukraina-rzadza-syjonistyczni-zydzi-i-masoneria/

Skip to content