Aktualizacja strony została wstrzymana

To oni donieśli na Legię. To oni w roku 2011 ściągnęli „antifę” z Niemiec. Oni szkolą policję!

Za donosem na Legię do UEFA – za transparent „Wilno-Lwów”, który kibice Legii wywiesili w Kijowie na meczu Legii z Metalistem Charków – stoi organizacja FARE. To informacja oficjalna. Ale za tym donosem stoją konkretne osoby związane ze skrajnie lewackimi środowiskami, które od lat pod hasłem walki z rasizmem i faszyzmem, dokonują ideologicznej indoktrynacji.

Jacek Purski (z lewej) i Rafał Pankowski (z prawej) ze stowarzyszenia „Nigdy Więcej” – fot. YouTube/Facebook

Jacek Purski (na zdjęciu z lewej) ze stowarzyszenia Nigdy Więcej, który jak informował Jan Pospieszalski, stał za ściągnięciem do Polski na 11 listopada 2011 roku niemieckich bojówek, tzw. antify, aby te bojówki rozprawiły się z Marszem Niepodległości, już w następnym roku pracował przy Euro 2012 i informował opinię publiczną o działaniach „Nigdy więcej” i wspomnianego FARE:

Sieć Futbol Przeciwko Rasizmowi w Europie (FARE) i Stowarzyszenie ”šNIGDY WIĘCEJ’ ogłaszają informacje na temat wspólnych antyrasistowskich działań w ramach Programu Odpowiedzialności Społecznej UEFA EURO 2012 ”šRESPECT Diversity’. Realizowany wspólnie z UEFA program ”šRESPECT Diversity – Football Unites’ obejmuje serię imprez w Polsce i na Ukrainie, dzięki którym wszyscy kibice – niezależnie od narodowości, koloru skóry, płci, orientacji seksualnej lub niepełnosprawności – będą mogli się cieszyć radosną atmosferą Mistrzostw Europy. Na terenie całej Polski i Ukrainy tworzone są Strefy Różnorodności, czyli miejsca przyjazne wszystkim kibicom. Propagują one przesłanie wielokulturowości i różnorodności oraz sprzeciw wobec rasizmu i dyskryminacji.

Człowiek, który sprowadził niemieckich bandytów gotowych bić Polaków w ich własnej stolicy w ich własne święto narodowe zajmował się tworzeniem stref „przyjaznych wszystkim kibicom”.

Wówczas, w roku 2012, chwalił się również, że:

Stowarzyszenie ”šNIGDY WIĘCEJ’ wraz z partnerami na Ukrainie przeprowadziło specjalne szkolenia na temat haseł i symboli rasistowskich na stadionach dla tysięcy stewardów, wolontariuszy EURO 2012, pracowników obsługi i służb porządkowych.

Wśród tych symboli zaliczonych przez „Nigdy więcej” do rasistowskich znalazły się m.in. symbole narodowców – symbole miecza Chrobrego i Falangi. W roku 2014 ten sam Jacek Purski chwali się:

Bardzo dużo szkolimy. Szkolimy policjantów, szkolimy prokuratorów, szkolimy także nauczycieli, bo oni są na pierwszej linii frontu, którzy mogą zareagować.

I rzeczywiście, od ponad roku „Nigdy więcej” szkoli policję i prokuratorów, czego efektem są ostatnie bezprawne i często agresywne działania tych organów wobec m.in. osób udających się na Marsz Niepodległości, kiedy m.in. były rekwirowane przez policjantów transparenty organizacji narodowych i patriotycznych – zgodnie z wytycznymi lewackiej organizacji „Nigdy więcej” i „Otwartej Rzeczpospolitej”

Rafał Pankowski (na zdjęciu z prawej) to kolejny ekspert od walki z rasizmem i faszyzmem na Europę Wschodnią, członek stowarzyszenia „Nigdy więcej”. Pankowski to również członek zarządu sieci europejskich organizacji pozarządowych UNITED for Intercultural Action z siedzibą w Amsterdamie oraz Futbol Przeciwko Rasizmowi w Europie, czyli wspomnianego FARE z siedzibą w Londynie i koordynator opisywanego powyżej programu edukacyjnego UEFA Euro 2012 RESPECT Diversity. Ten człowiek, który walczy rzekomo o tolerancję, który walczy z ksenofobią tak wyraża się o Marszu Niepodległości i jego uczestnikach:

Marsz Niepodległości, który można by nazwać marszem nienawiści (…)

Czy teraz kogoś dziwi brutalne zachowanie policji, nie wobec chuliganów, którzy atakowali policję i Straż Marszu Niepodległości, ale wobec zwykłych uczestników Marszu, którzy byli wyłapywani po skończonym Marszu Niepodległości, wyciągani z autokarów, szykanowani nawet jeszcze przed samym Marszem, kiedy policja zatrzymywała autokary jadące na Marsz i wiele osób przez to na ten Marsz nie dotarło?

Czy kogoś dziwi atak uzbrojonych oddziałów policji na sam Marsz Niepodległości na błoniach pod Stadionem Narodowym, gdzie zgromadzonych było kilkadziesiąt tysięcy osób? Jeśli człowiek z organizacji zajmującej się szkoleniem policji mówi, że stutysięczna, patriotyczna manifestacja to „marsz nienawiści” to można się spodziewać agresji wobec uczestników Marszu ze strony tak szkolonych funkcjonariuszy.

Ci ludzie, którzy od lat podsycają emocje – hasło „Faszyzm nie przejdzie” pod którym był blokowany pierwszy Marsz Niepodległości jest hasłem stowarzyszenia „Nigdy więcej” – którzy są rzeczywistymi ksenofobami, nienawidzą polskości i chcą ją zastąpić „wielokulturowością”, ci ludzie dzisiaj chcą dokonać swojej rewolucji ideologicznej poprzez pałki, już nie niemieckich bandytów, ale polskiej policji. Oni uczą, pod pretekstem walki z rasizmem i faszyzmem, tę policję oraz prokuratorów, nienawiści wobec tego co polskie.

W kolejnym wydaniu tygodnika „Polska Niepodległa”, który trafi do kiosków w najbliższy poniedziałek, ten temat będziemy podejmowali szerzej. Pokażemy do jakich absurdalnych działań posuwa się policja i prokuratura szkolona przez lewackich aktywistów. Szeroko również będą omówione policyjne represje jakie spotkały zwykłych uczestników Marszu Niepodległości, którzy nie brali udziału w chuligańskich bójkach, ale którzy trafili do policyjnych aresztów w wyniku policyjnych łapanek urządzanych już po skończonym Marszu Niepodległości. Zachęcamy również do kupna najnowszego wydania tygodnika w którym również podejmujemy ten temat.

http://polskaniepodlegla.pl

Dodajmy od siebie: organizacje „Nigdy więcej” czy „Otwarta Rzeczpospolita” to po prostu organizacje żydowskie czerpiące od podatników pieniądze na propagandę antypolskości.
Admin

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2014-11-21) | http://marucha.wordpress.com/2014/11/21/to-oni-doniesli-na-legie-to-oni-w-roku-2011-sciagneli-antife-z-niemiec-oni-szkola-policje/

Skip to content