Niemka nie posyłała dzieci na seksedukację – grozi jej więzienie

Matka dziewięciorga dzieci może trafić do więzienia za odmowę wysłania swoich pociech na zajęcia edukacji seksualnej. W Niemczech taka odmowa jest nielegalna.

O prawa rodziców do decydowania o wychowaniu ich dzieci walczy Stowarzyszenie Besorgte Eltern organizujące systematycznie manifestacje w tej sprawie. W takich manifestacjach uczestniczą także przedstawiciele francuskich obrońców życia ze stowarzyszeń Wiosna Francuska i Instytut Civitas.

Stowarzyszenie Besorgate Eltern będzie manifestować także w obronie zagrożonej więzieniem matki, która odmówiła wysłania swoich dzieci na seksedukację. Policja interweniowała w domu kobiety 24 października, w celu zatrzymania kobiety. Kobieta karmiła jednak jedno z dzieci piersią i stróże porządku zrezygnowali z podjęcia działania. Powiadomili o tym prokuratora. Ten jest zdecydowany do wyegzekwowania decyzji sądu, nie jest wykluczone, że policjanci podejmą jeszcze działania w tej sprawie.

FLC

Za: Polonia Christiana - pch24.pl (2014-11-14) | http://www.pch24.pl/niemka-nie-posylala-dzieci-na-seksedukacje---grozi-jej-wiezienie,32141,i.html

Skip to content